Як почистити золото в домашніх умовах: 10 простих способів

Чистимо золото в домашніх умовах: 10 способів

Хто любить розлучатися з улюбленими золотими прикрасами та аксесуарами? Особливо боляче, коли вони просто брудняться, темніють, бліднуть і втрачають колишню красу. Звичайно, цього можна уникнути, якщо регулярно доглядати за металом, адже навіть невибагливе золото потребує турботи. Але що робити, коли неприємність вже сталася? Розповідаємо!

1. Засіб для миття посуду

Найкраще з жиром, масляними слідами та нальотом будь-якого походження бореться засіб, створений спеціально для цього завдання. Візьми миючий гель для посуду, розведи його у воді та залиш у ньому прикраси. Золото без покриттів та каміння можеш навіть кілька хвилин прокип’ятити в розчині – гарний спосіб вичистити всі дрібні ланки та інші важкодоступні місця.

Засіб для миття посуду - Як почистити золото в домашніх умовах

2. Сіль

Соляний розчин – найпростіший, доступний і досить щадний засіб для чищення золотих прикрас.Засип у склянку пару-трійку столових ложок дрібної солі і залиш золото в концентрованому розчині на ніч, а на ранок просто промий водою. Метод не підійде для м’якого каміння, яке не переносить довгого замочування.

Сіль - Як почистити золото в домашніх умовах

3. Перекис

Додай у склянку 2 ложки перекису з ложкою рідкого мила або свого шампуню, а потім залий теплою водою. Перемішайте розчин і залиште в ньому золото на 15 хвилин, після чого відполіруйте ганчіркою.

Перекись - Як почистити золото в домашніх умовах

4. Зубний порошок чи паста

Краса методу в простоті: знадобляться тільки вони та стара зубна щітка – не більше. Врахуй, що порошок краще чистить, але він грубіший, а з пастою доведеться довше повозитися – але вона делікатніша. Ще один метод – нанести пасту, що відбілює, на золото і залишити до висихання – це поверне втрачений блиск.

Зубний порошок або паста - Як почистити золото в домашніх умовах