Як почистити пральну машину від накипу, бруду, цвілі та запаху – 8 простих способів

8 способів, як почистити пральну машину

З крана тече чиста вода, у тебе вдома стоять фільтри на фільтрах, а з усіма речами ти звертаєшся, ніби вони з шовку – і навіть це не панацея від засмічення, накипу та плісняви ​​у пральній машині. Тож не забувай періодично її чистити, щоб потім не довелося терміново шукати майстра. Розповідаємо 8 ефективних способів, як!

1. Як почистити пральну машину від накипу?

То ж напевно доводилося чистити чайник від накипу лимонною кислотою? Той самий принцип стане в нагоді і з пральною машиною – нагрівальні елементи, по суті, однакові. Всип 100 г кислоти у відсік для порошку та постав найдовший режим на температуру 90 градусів.

Під час прання слідкуй за звуками: якщо накипу занадто багато, воно відпадає шматками і іноді забиває слив. Ти зрозумієш, що це сталося, якщо машина почне гудіти і торохтіти. Тоді її потрібно відключити, дістати шматок накипу вручну і продовжити прання далі.

Коли закінчиш, перевір, щоб шматочків накипу не залишилося в барабані. Обов’язково подивися під ущільнювачем та в ньому, ще раз перевір слив – і можеш нарешті відпочити. Таке профілактичне чищення рекомендують робити раз на 5-6 місяців.

Як почистити пральну машину від накипу

2. Як почистити машинку від бруду?

Щоб вимити бруд із барабана пральної машини, візьми пачку кухонної соди та м’яку ганчірку або губку. Насип її прямо на ганчірку і вручну вимивай резервуар, поки бруд і наліт не почнуть відходити. Не змиваючи, залиш машинку постояти приблизно на півгодини, і інтенсивно протри содою ще раз. Після цього запусти експрес-прання на високій температурі.

Як почистити пральну машину від бруду