Вироби з жолудів (100 фото) – покроковий майстер-клас для початківців

Як зробити красиві вироби з жолудів своїми руками. Дивіться готову інструкцію з фото і детальним описом всіх етапів створення вироби.

Вироби з натуральних матеріалів доступні всім. Вони дешеві у виготовленні, екологічні і чудово підходять бажаючим зайнятися рукоділлям.

Йде на ручні роботи природний матеріал різноманітний і легкий в обробці. Він дає можливість широко застосовувати його в роботах з дітьми. Найголовніше зібрати його вчасно, не забуваючи про охорону природи.

Жолуді часто використовуються у творчості. Їх просто знайти, навіть не виїжджаючи з міста, а виготовляти поробки з їх використанням просто і не займає великої кількості часу.

Підготовка необхідного матеріалу

Якщо з’явилося бажання виготовити незвичайні вироби з жолудів своїми руками потрібно зібрати і підготувати натуральний матеріал. Сходіть в найближчий ліс або зберіть його в парку під час щоденної прогулянки.

Діти із задоволенням візьмуть участь у цій експедиції. Перед початком збору матеріалів спільно з дитиною можете подивитися на фото виробів з жолудів та інших природних матеріалів.

Збирайте всілякі жолуді, тонкі прутики, каштани, шишки. Коли будете приймати рішення які вироби зробити із жолудів, всьому знайдеться застосування.

Принісши додому зібрану здобич добре огляньте її. Пошкоджені і червиві жолуді відразу ж викидайте. Вони зіпсуються і зруйнують ваш виріб.

Створюючи вироби з натуральних матеріалів, придумуйте свої ідеї, фантазуйте, це дозволить створити оригінальні речі. Існуючі рекомендації підійдуть тим, хто хоче уникнути невдач і не має достатньо часу.

Рекомендації для самих маленьких

Дитячі вироби з жолудів прості у виготовленні. Дитина постарше впоратися з ними сам, а маленький з радістю буде допомагати вам у рукоділлі.