Вироби з каменів: 120 фото кращих ідей + майстер-клас по створенню виробів своїми руками

Інструкція, як зробити красиві вироби з каменів своїми руками. Детальний опис всіх етапів, схеми, шаблони, фото.

Багато хто з нас під час відпочинку на березі річки, озера чи моря збирають на пам’ять гладкі різноколірні камінчики. Красивий і безоплатний сувенір ми привозимо додому, і тут виникає головне питання, куди ж його подіти? Будьте винахідливі, зробіть з каменів предмет декору!

В інтернеті можна знайти безліч фото виробів з каміння. Найбільш прості і красиві з них зібрані в нашій добірці.

Макраме з камінням

найпростіші плетіння і вузли доступні не тільки дорослим, але навіть дітям шкільного віку. За допомогою цієї техніки можна обплести досить великі камені розміром з куряче яйце або вплести їх замість намистин в браслети та інші прикраси. У такому разі всередині кожного камінчика потрібно буде просвердлити наскрізний отвір.

В якості основного плетіння можна використовувати навіть звичайні кіски з ниток або тонкої тасьми.

Браслети і намиста

Якщо вас не приваблює макраме, але ви можете зробити в каменях отвори зробіть їх них намисто або браслет.

Для браслетів можна використовувати камені середнього розміру приблизно однакової форми, краще округленої. Камені можна залишити без покриття, якщо вони мають гарні природні відтінки або забарвити в будь-який колір і покрити лаком.

Для бус підійдуть камінці по-менше. Щоб вони не зісковзували з нитки-основи, з боків кожного з них краще зав’язати вузлик. В намисті добре виглядають камені різного кольору і розміру.

Як браслету, так і намиста обов’язково потрібно кріплення-застібка. Купити її можна в магазинах товарів для рукоділля.

Магніти

Мабуть, самими простими виробами з каменів своїми руками можна назвати магнітики на холодильник.

Плоскі камінчики можна пофарбувати, розмалювати, нанести напис. Разом з дитиною можна зробити «живий» камінчик. Для цього запропонуйте їй пофарбувати гальку фарбою. Потім за допомогою клею прилаштуйте лялькові очі і намалюйте посмішку. На плоскій стороні приклейте магнітну пластинку.