Вироби з кольорового паперу для дітей – 10 легких ідей своїми руками (фото)

Вироби з кольорового паперу для дітей: 10 легких ідей (фото)

Якщо потрібно чимось зайняти дитину, кольоровий папір – ідеальний інструмент для творчості. Вона недорога, її багато, і можна не хвилюватися, що малюк пораниться чи нашкодить собі. А якщо не знаєш, з чого почати, то ось тобі 10 ідей виробів із кольорового паперу для дітей своїми руками!

1. Очі пінгвін

Потрібен білий, чорний і оранжевий або жовтий кольоровий папір, іграшкові очі та ножиці. Тіло пінгвіна овальне, грудка та лапи з дзьобом – у вигляді сердець. Дуже мило!

Очі пінгвін - Вироби з кольорового паперу для дітей

2. Барвистий півень

Тіло півня – звичайний кольоровий папір, згорнутий у конус. До нього потрібно приклеїти крила та прикраси, очі, дзьоб та гребінець. А лапи – з тонкої довгої паперової стрічки, складеної дрібною гармошкою.

Фарбовий півень - Вироби з кольорового паперу для дітей

3. Птах з пір’я

Це дуже красивий і креативний виріб для старших дітей. Спочатку потрібно вирізати окреме пір’я з кольорового паперу, а потім приклеїти їх до основи у вигляді тіла птиці.

Птах з пір'я - Вироби з кольорового паперу для дітей

4. Сонечко

Такі сонечка особливо хороші в аплікаціях та саморобних листівках. Для них потрібно лише два однакові кольорові кола для крил і два чорні – для тіла і голови.

Сонечко - Вироби з кольорового паперу для дітей

5. Об’ємна квітка з паперу

Щоб зробити красиву квітку, надріж на сектори паперове коло і красиво загорни краї. Буде ще краще, якщо ти складеш кілька таких заготовок різного розміру та зробиш стебло із трубочки.

Об'ємна квітка - Вироби з кольорового паперу для дітей

6. Райдужний міст

Виріж з білого паперу дві хмаринки, а різнокольорове наріж на однакові смужки. Виклади смужки веселкою та закріпи краї з двох боків на хмарах – райдужний міст готовий!

Райдужний міст - Вироби з кольорового паперу для дітей

7. Забавна медуза

Сріж частина кола, щоб зробити купол медузи. А паперовий прямокутник наріж бахромою і закрути краї на зубочистку. Якщо приклеїти основу лише частково і скрутити в циліндр – вийде підставка.

Забавна медуза - Вироби з кольорового паперу для дітей