Вироби для дітей 5-6 років – легкі та красиві ідеї своїми руками (фото)

Вироби для дітей 5-6 років: легкі та красиві ідеї (фото)

Думаєш, чим би ще зайняти дитину у вільний час? LAFOY зібрав для тебе найлегші та найкрасивіші ідеї виробів для дітей 5-6 років! У хід йдуть будь-які підручні матеріали, так що тобі навіть не доведеться нічого спеціально докуповувати та витрачатися на набори для творчості чи ігор!

1. Фігурки з дисків

Якщо в тебе залишилися старі диски, не поспішай їх викидати і віддай дитині на вироби. Наприклад, можна зробити ось таких кумедних смішариків чи пінгвіна.

Фігурки з дисків - Вироби для дітей 5-6 років

2. Прикраси із ниток

Зі звичайної картонної заготовки з надрізами та залишків різнокольорових ниток виходять чарівні прикраси. Можна експериментувати з формами та створювати різні фігури. Чудова вправа для дрібної моторики!

Прикраси з ниток - Вироби для дітей 5-6 років

3. Квіти із серветок

М’які паперові серветки – майже готові пухнасті пелюстки квітки. Їм потрібно надати форму скласти гармошкою, стягнути середину та розправити.

Квіти з серветок - Вироби для дітей 5-6 років

4. Іграшки на палець

Скористайся заготовками на схемі та зробіть з дитиною цілий ляльковий театр із пальчикових іграшок! Вийдуть різні звірятка з різними мордочками.

Іграшки на палець - Вироби для дітей 5-6 років

5. Вироби із природних матеріалів

Шишки, каштани, жолуді – це майже готові основи для майбутніх виробів. А доповнити їх можна за допомогою різнокольорового пластиліну. Нехай дитина сама вигадує, яке звірятко ховається в кожній заготівлі.

Вироби із природних матеріалів для дітей 5-6 років

6.Вироби з фетру

М’який, яскравий та практичний фетр ідеально підходить для дитячої творчості. Йому не потрібно обробляти краї та можна збирати на звичайний клей. Подивися, які яскраві та красиві квіти виходять!

Вироби з фетру для дітей 5-6 років

7. Мозаїка із гудзиків

Кольорові гудзики різних форм і розмірів – анітрохи не гірші за готові заводські пазли. Нехай дитина викладає з них різні фігурки чи барвисті абстракції – це розвиває уяву та уважність.

Мозаїка з ґудзиків - Вироби для дітей 5-6 років