Види та сорти лілійника – фото, назви та описи (каталог)

Види та сорти лілейника: фото, назви та описи

Багато хто плутає лілійник з лілією, і не дарма, адже вони справді схожі. Тільки ось, на відміну від лілії, це багаторічник з розвиненим великим кореневищем, декількома квітконосами, щонайменше десятком бутонів і куди більшою різноманітністю форм. Щоб тобі більше не доводилося постійно плутатися, розповідаємо про сорти лілійника з фото, назвами та описами!

1. Джаніс Браун

Гофровані пелюстки пофарбовані від молочного до яскравого рожевого, із зеленуватою серединкою. Лійкоподібний лілійник віддає перевагу сонячним ділянкам і хорошому дренажу.

Джаніс Браун - Види та сорти лілійника

2. Дитячий Фестиваль

Класичний персиково-оранжевий лілійник саме відноситься до тих, які регулярно плутають із ліліями через форму. Хоча висота стебел і рідко перевищує 50 см, але бутони розкриваються до 15 см.

Дитячий Фестиваль - Види та сорти лілійника

3. Анзак

Червоні квітки з жовтою середкою зовсім не пахнуть, але дуже великі – до рекордних 18 см. Цвітіння не найтриваліше для лілейника – в середньому, близько 30 днів.

Анзак - Види та сорти лілійника

4. Черрі Валентайн

Великі рельєфні квітки діаметром до 15 см на сонці стають ще фактурнішими. Малинову серединку у формі серця доповнює такий же малиновий кант по краю пелюсток.

Черрі Валентайн - Види та сорти лілейника

5. Найт Емберс

Насичена багряно-малинова квітка діаметром до 13 см на сонці відливає у фіолетову та змінюється, залежно від освітлення. Сорт Найт Емберс не тільки дуже ефектний, але й дуже ароматний.

Найт Емберс - Види та сорти лілійника

6.Кримсон Пірат

Сорт лілейника Кримсон Пірат відрізняється довгими та витягнутими тонкими пелюстками. Вони яскравого червоного кольору з жовтими смугами від середини та випадковими жовтими мазками.

Кримсон Пірат - Види та сорти лілейника