Фунгіцид Хорус: опис та інструкція із застосування.

Фунгіцид Хорус: опис, інструкція із застосування

Стан плодів безпосередньо залежить від правильного догляду за грядками, і захист від хвороб чи грибків тут далеко не на останньому місці. Останніми роками досвідчені дачники все частіше вибираю фунгіцид Хорус за його універсальність. У препарату майже немає аналогів за рахунок специфічного принципу дії. А ми вже з’ясували все докладніше та підготували інструкцію із застосування!

Принцип дії фунгіциду

Активний компонент Хоруса – речовина ципродиніл, яка становить 3/4 всього обсягу препарату. Це системний фунгіцид для лікування плодових культур та винограду. Він використовується для профілактики, але добре справляється з запущеною паршею.

Ефективність Хоруса зберігається навіть за температури +3 і до +25 градусів, тому на початку сезону у нього практично немає рівних. Вже за дві години дощ не зможе змити його з листя, тому не потрібно повторювати обприскування через негоду.

Принцип дії - Фунгіцид Хорус інструкція із застосування

Ципродиніл відмінно пригнічує розвиток мікроорганізмів, стійких до інших фунгіцидів. Після обробки формується тонка захисна плівка, яка запобігає поширенню хвороби. Він не вступає в реакцію з пестицидами і не викликає стійкості та звикання у патогенів.

У Хоруса, порівняно з іншими фунгіцидами, дуже висока здатність, що викорінює. Він швидко проникає у тканини рослини і починає діяти вже протягом першої години. Якщо використовувати фунгіцид на початкових стадіях зараження, він упорається за 2-3 дні. Системна дія триває 7-10 днів.

Принцип дії - Фунгіцид Хорус інструкція із застосування

Застосування Хоруса

Хорус потрібний для лікування широкого спектру захворювань плодових дерев. Це гнильні та грибкові процеси яблунь, груш, черешень, персиків, абрикос та інших культур. Хорус використовують від парші, борошнистої роси, плодової гнилі, альтернаріозу, моніліозу, кокомікозу та клястероспоріозу.

Препарат порушує природні процеси у клітинах шкідливих мікроорганізмів, поки вони тільки проникають у рослину або вже розвиваються на ній. Дія Хоруса на грибок після зими унікальна і не має аналогів такої ж ефективності.

Застосування фунгіциду Хорус