Валентинки своїми руками: 5 майстер-класів для дітей з шаблонами

14 лютого офіційно вважається святом усіх закоханих. Тим не менш, вітати один одного в цей день можуть не тільки “другі половинки”. Зрештою, любов буває різна!
Наприклад, між батьками і дітьми.

У день всіх закоханих хлопці можуть привітати своїх мам і тат, нагадати їм про те, як вони сильно їх люблять і піднести невеликі подарунки, зроблені своїми руками.

Допомогти в цьому — завдання вихователя або педагога. Тому якщо ви працюєте в школі або дитячому саду, то ця стаття для вас. Матеріал буде корисним і в тому випадку, якщо ви зі своїм власним дитиною хочете зробити сюрприз другого з батьків.

Сподіваюся, що вам сподобається моя добірка майстер-класів. Як завжди, до вашої уваги пропоную докладні описи з покроковими фото процесу та додатковими прикладами подібних робіт. Читайте, дивіться, і обов’язково залишайте свої коментарі — я відповім на все.

Як зробити легко і красиво валентинки з паперу в домашніх умовах

Отже, перша інструкція, яку ми з вами розглянемо, буде присвячений створенню валентинки в досить простий, але ефектною техніці “витинанка”. Ось такі красиві листівки в результаті повинні вийти.

Необхідні матеріали:

  • Клей-олівець;
  • Ножиці двох видів: звичайні і манікюрні;
  • Кольоровий двосторонній картон;
  • Кольоровий папір двостороння;
  • Фігурні ножиці.

Послідовність:

Виходимо в інтернет і шукаємо шаблони для витинанок, які нам сподобаються. Роздруковуємо їх на кольоровому папері так, щоб кожне зображення займало не більше половини аркуша.

Ось як приклад парочка варіантів.

Складаємо листочок із зображенням навпіл так, щоб вийшла листівка з зображенням на одній стороні. Манікюрними ножицями вирізаємо дрібні деталі шаблону (для дітей краще вибирати візерунки простіше). Після за допомогою фігурних ножиць вирізаємо сердечко з нашого краю зображення. Поетапний процес докладно показаний нижче.

Вийде ось така подвійна заготовка. Беремо аркуш кольорового картону і приклеюємо її до нього. Краї картону можна також обробити фігурними ножицями.

Злегка змінюючи фон, форму листівки або використовувані кольори, можна отримати безліч варіантів одного і того ж виробу.

За аналогічною схемою робимо і інші валентинки.

При бажанні листівку можна додатково оформити. Для цього підійдуть будь-які матеріали: намистини, тасьма, паєтки і стрази, штучні квіти і т. д.

Можна вирізати з паперу фігурки за допомогою фігурного діркопробивача і прикрасити ними роботи.

Якщо листівка складається навпіл, варто продекорировать і її зворотний бік. У хід йдуть всі ті ж кошти.