Троянда флорибунда: найкращі сорти для Підмосковя

Роза флорибунда: найкращі сорти для Підмосков'я

Роза флорибунда – дуже велика категорія, до якої входять десятки, або навіть сотні видів. Вони відрізняються розмірами, термінами цвітіння, умовами утримання та іншими особливостями. Тому можна легко підібрати красиві і безпроблемні квіти для свого регіону. Ділимося 20 найкращими сортами троянди флорибунда для Підмосков’я!

1. Valentine Heart

Чудовий сорт сповна відповідає своїй романтичній назві. Середні за розміром квіти, пофарбовані в ніжний рожевий відтінок, надовго зберігають забарвлення та форму. Троянди Valentine Heart славляться хорошим імунітетом, не бояться вогкості, опадів та грибка.

Ріжа флорибунда Valentine Heart - найкращі сорти для Підмосков'я

2. Jubile du Prince de Monaco

Найніший сорт не надто стійкий до хвороб, але його краса компенсує всі незручності. Великі квіти ефектно складені з кремових пелюсток з яскравою малиновою окантовкою. Jubile du Prince de Monaco практично не має запаху, а сам кущ досить компактний – 60-80 см.

Роза флорибунда Jubile du Prince de Monaco - найкращі сорти для Підмосков'я

3. Graham Thomas

Класична англійська троянда в умовах Підмосков’я виростає до 150 см. Великі махрові квіти пофарбовані в жовтий або персиковий відтінки, але до кінця сезону трохи вигоряють. У Graham Thomas насичений аромат, а щедре цвітіння починається вже раннім літом.

Роза флорибунда Graham Thomas - найкращі сорти для Підмосков'я

4. Arthur Bell

Сорт приваблює яскравим та насиченим жовтим відтінком великих кольорів, що розпускаються до 10 см. Рослий кущ легко витягується до метра. Arthur Bell погано переносить спеку та вигоряє у південних регіонах, зате витримує морози до -28 градусів.

Ріжа флорибунда Arthur Bell - найкращі сорти для Підмосков'я

5. Mimi Eden

Один із найромантичніших сортів останніми роками активно завойовує сади Підмосков’я.Ніжна рожева серединка Mimi Eden переходить у зелені зовнішні пелюстки. Бутони зібрані у великі кисті до 10 штук, а сам кущ – невисокий, але дуже широкий до 110 см.

Ріжа флорибунда Mimi Eden - найкращі сорти для Підмосков'я