Кращі сорти лохини для Підмосковя – назви, фото та описи (каталог)

Найкращі сорти лохини для Підмосков'я: фото та описи><noscript><img decoding=

Хоча у всіх садівників і свої уподобання, але у випадку з Блюкропом думки сходяться – для Підмосков’я це зразок. Рослі кущі до 2 м дають такі ж великі та злегка терпкі ягоди до 2 см у діаметрі. Переваги – хороша стійкість до морозів, посух та захворювань. Недоліки – вразливість до хвороб та перезволоження, потреба у регулярному обрізанні.

Блюкроп - Найкращі сорти лохини для Підмосков'я

2. Ранкокас

На високому рослому кущі формується до 3 кг ягід світло-блакитного відтінку та середнього розміру. Урожай не опадає до збору, а потім добре транспортується і зберігається.Ранкокас – дуже вологолюбний сорт, але на зиму краще зробити додаткове укриття.

Ранкокас - Найкращі сорти лохини для Підмосков'я

3. Річка

Це ідеальний сорт для промислового вирощування і його цінують за високі та стабільні врожаї. Щільні ягоди з чорничним післясмаком дозрівають вже до середини літа. Чорниця Річка легко переносить несприятливі умови, невибаглива до ґрунту та клімату. Але ягоди досить дрібні і дрібнішають ще більше, якщо не проводити регулярні обрізки.

Ріка - Найкращі сорти лохини для Підмосков'я

4. Патріот

Куст середнього розміру розростається до 1,4 м, але при цьому досить розлогий і дає до 9 кг урожаю. Урожайність вища при перехресному запиленні, але взагалі це сорт, що самозапилюється. Переваги – адаптація до складних ґрунтів, морозостійкість, стійкість до гнил і раку. Недоліки – схильність до надмірного загущення, тому кущ потрібно регулярно проріджувати.

Патріот - Найкращі сорти лохини для Підмосков'я

5. Блюрей

Сорт цінується насамперед за незвичайний смак, тому привертає увагу любителів ягід. Рослий потужний кущ дуже декоративний завдяки красивому різьбленому листю темного відтінку. Сорт морозостійкий, але дуже чутливий до режиму поливу та підживлення.

Блюрей - Найкращі сорти лохини для Підмосков'я