Найвищі врожайні сорти томатів – фото, назви та описи (каталог)

Найвище врожайні сорти томатів: фото, назви та описи (каталог)

За сприятливих умов помідори завжди дають добрий урожай і майже не завдають клопоту. Але і серед них можна вибрати справжні сорти-рекордсмени. Саме це ми і зробили, так що лови каталог найврожайніших сортів томатів з фото, назвами та описами!

Високоврожайні сорти томатів для теплиць

У теплицях ідеальні умови, щоб збирати великий та стабільний урожай помідорів. Особливо добре зарекомендували себе ці сорти!

Ураган

Ранньостиглий гіллястий гібрид витягується приблизно на 2 метри і дає округлі, але плескаті плоди яскравого червоного кольору. Вага одного помідора досягає 150 г і з однієї рослини можна зібрати до 10 кг плодів.

Ураган - Високоврожайні сорти томатів для теплиць

Пошук

Це більш компактний сорт, який зазвичай не виростає вище 1 м. Він рано дозріває і, що дуже важливо, дуже стійкий до різних захворювань.

Пошук - Високоврожайні сорти томатів для теплиць

Подарунок феї

Це помаранчевий тепличний сорт із щільними та м’ясистими плодами. Помідори виростають середнього розміру, близько 100 г, та акуратної серцеподібної форми.

Подарунок феї - Високоурожайні сорти томатів для теплиць

Снігова казка

Ранній сорт дуже цікавий тим, що дає світлі, майже білі плоди, які починають червоніти в міру дозрівання. За розміром вони близько 150-200 г, а сама рослина відноситься до низькорослих.

Снігова казка - Високоврожайні сорти томатів для теплиць

Раніше сонечко

Ще один ранній низькорослий сорт виростає приблизно до 50 см, і теж дає жовті або помаранчеві плоди. У тепличних умовах він відрізняється дружнім та активним дозріванням.

Раннє сонечко - Високоурожайні сорти томатів-image

Високоврожайні сорти томатів для відкритого ґрунту

Рекорсмени за врожайністю є і серед ґрунтових томатів. Рекомендуємо звернути увагу на такі сорти!

Інтуїція

Середньостиглий рослий сорт дає компактні кисті з красивими глянцевими плодами по 100 г. Помідори примітні великою кількістю цукрів і стійкістю до транспортування та зберігання.

Інтуїція - Високоврожайні сорти томатів для відкритого ґрунту

Урожайний розмарин

Красиві рожеві помідори зі слабо вираженою ребристістю ідеально підходять для салатів, дитячого харчування та соків. З квадрата можна зібрати близько 12 кг без особливих зусиль.

Урожайний розмарин - Високоврожайні сорти томатів для відкритого ґрунту

Фаталіст

Плоди Фаталіста не тільки дуже смачні та красиві для продажу, але й відрізняються рекордною лежкістю.У теплицях з квадрата можна зібрати більше 30 кг, але й у відкритому ґрунті показники більш ніжзначні.

Фаталіст - Високоврожайні сорти томатів для відкритого ґрунту

Фанат

Фанат примітний акуратними та дуже рівними плодами вагою до 130 г. Томати хороші для салатів та консервації. Суцвіття не схильні до залом, що окремо спрощує догляд.

Фанат - Високоврожайні сорти томатів для відкритого ґрунту

Володимир

Стилі помідори лежачі та траснпортабельні, плоско-округлої форми та рівномірного червоного кольору. Сорт ідеально підходить для промислового вирощування.

Володимир - Високоврожайні сорти томатів для відкритого ґрунту

Високоврожайні сорти томатів чері

Маленькі помідори черрі можуть давати фантастичний урожай. Наприклад, спробуй ці види!

Вишневий коктейль

Селекційний сорт з великою кількістю кистей по 40-50 помаранчевих плодів на кожній.У них незвичайний смак та цікава текстура шкірки.

Вишневий коктейль - Високоурожайні сорти томатів чері

Марголь

Розлі та потужні кущі найкраще розростаються в теплицях і після формування. Грона виходять красивими і дуже акуратними, з бездоганним товарним виглядом. Вага одного помідора – близько 15-20 р.

Марголь - Високоврожайні сорти томатів чері

Чарівний каскад

Класичні червоні помідори чері округлої форми на довгих батогах. З одного кисті можна зібрати близько 20-30 помідорів. Показник зрілості – відсутність зелених плям.

Чарівний каскад - Високоврожайні сорти томатів чері

Садова перлина

Унікальний сорт з незвичайним блідо-рожевим забарвленням та рекордними показниками врожайності. Кожен маленький кущик дасть близько 300-500 плодів.

Садова перлина - Високоврожайні сорти томатів чері

Білий мускат

Один із найурожайніших сортів серед усіх томатів черрі легко впізнати з першого погляду. Маленькі жовті плоди формою схожі на грушу.

Білий мускат - Високоврожайні сорти томатів чері

Найвищі сорти томатів для Підмосков’я

Хоча клімат Підмосков’я і мінливий, він цілком сприятливий для розсади томатів. Тут і тепло, і сонце, і вологість!

Благовіст

Універсальний сорт легко дає до 20 кг томатів з квадрата. Рослина виростає трохи менше 2 м і сильно гілкується. Розміри помідорів дуже різні – від 40 до 200 г.

Благовіст - найвищі врожайні сорти томатів для Підмосков'я

Великий воїн

Великі та високі рослини витягуються більше 2 м і дають до 18 кг плодів із куща.Самі помідори також досить великі, до 300 г, і з яскравим виразним смаком.

Великий воїн - Найвищі врожайні сорти томатів для Підмосков'я

Султан

Низькорослі скоростиглі томати дають близько 15 кг із квадрата. Плоди середнього розміру злегка плескаті, важать до 200 г і найкраще зарекомендували себе у свіжому вигляді.

Султан - найвищі врожайні сорти томатів для Підмосков'я

Тамара

Сорт відноситься до низькорослим, але при цьому великоплідним. Красиві округлі помідори, трохи сплющені з полюсів, важать до 500 г.

Тамара - найвищі врожайні сорти томатів для Підмосков'я

Оля

Томати цього сорту дуже гарні, м’ясисті, акуратної округлої форми. У них трохи кислуватий смак, який цікаво розкривається і в салатах, і при консервації.

Оля - Найвищі сорти томатів для Підмосков'я

Найвищі сорти томатів для Уралу

Урал – це низькі температури, можливі заморозки та нестача сонця навіть улітку. Найкраще з такими умовами справляються такі сорти томатів!

Севрюга

Це не лише високоврожайний, а й великоплідний сорт, тому що помідори виростають до 500 г. Севрюгу на Уралі краще вирощувати у теплицях.

Севрюга - найвищі врожайні сорти томатів для Уралу

Рожевий родзинки

Дивовижний рожевий сорт для консервації, засолювання та інших заготовок. Кущі виростають приблизно до 1,5 м, а на кистях формується до 50 плодів вагою по 40-50 г.

Рожеві родзинки - Найвищі врожайні сорти томатів для Уралу

Самара

Ранній кистьовий сорт славиться смачними та універсальними плодами, які хороші у будь-якому вигляді. Великі кущі рекомендується формувати та прищипувати.

Самара - найвищі врожайні сорти томатів для Уралу

Краков’як

Універсальний штамбовий сорт чудово почувається у відкритому грунті і не потребує опор або підв’язок. Плоди дуже ніжні та смачні, вагою до 70 г.

Краков'як - найвищі врожайні сорти томатів для Уралу

Бійська троянда

Великі томати виростають до 500 г, особливо – в тепличних умовах. При посадці врахуй, що кущ буде досить розлогим, тому вимагає місця.

Бійська троянда - Найвищі врожайні сорти томатів для Уралу

Найвищі сорти томатів для Сибіру

Розповідаємо, які помідори адаптувалися до специфічних умов Сибіру. Нехай тебе не лякає несприятливий клімат!

Кострома

Томати Кострома цінуються за стійкість до вірусів та погодних коливань.Десертні помідори дружно дозрівають та дуже універсальні.

Кострома - найвищі врожайні сорти томатів для Сибіру

Абаканський

Великі невибагливі томати найкраще підходять для салатів. Це рожевий сорт із ніжною глянсовою шкірочкою. Кущі дуже високі, але досить компактні при правильному формуванні.

Абаканський - найвищі врожайні сорти томатів для Сибіру

Рожева бурулька

Невибагливий і лежкий сорт отримав свою назву за характерну витягнуту форму плодів. Вершки виростають довгим, до 12 см при вазі 80-120 р. Вони хороші для засолювання і в’ялення.

Рожева бурулька - найвищі врожайні сорти томатів для Сибіру

Афродіта

Компактний невисокий кущ виростає близько 50 см, але через значну врожайність вимагає підв’язки. Плоди досить великі як для рослин таких розмірів – близько 100 г.

Афродіта - найвищі врожайні сорти томатів для Сибіру

Бердський великий

Бердський великий дає яскраво-червоні та злегка сплющені плоди вагою до 700 г навіть у відкритому ґрунті. Урожайний сорт не потребує пасинкування та формування, але потребує опори.

Бердський великий - Найбільш високоврожайні сорти томатів для Сибіру