Найвищі врожайні сорти томатів – фото, назви та описи (каталог)

Найвище врожайні сорти томатів: фото, назви та описи (каталог)

За сприятливих умов помідори завжди дають добрий урожай і майже не завдають клопоту. Але і серед них можна вибрати справжні сорти-рекордсмени. Саме це ми і зробили, так що лови каталог найврожайніших сортів томатів з фото, назвами та описами!

Високоврожайні сорти томатів для теплиць

У теплицях ідеальні умови, щоб збирати великий та стабільний урожай помідорів. Особливо добре зарекомендували себе ці сорти!

Ураган

Ранньостиглий гіллястий гібрид витягується приблизно на 2 метри і дає округлі, але плескаті плоди яскравого червоного кольору. Вага одного помідора досягає 150 г і з однієї рослини можна зібрати до 10 кг плодів.

Ураган - Високоврожайні сорти томатів для теплиць

Пошук

Це більш компактний сорт, який зазвичай не виростає вище 1 м. Він рано дозріває і, що дуже важливо, дуже стійкий до різних захворювань.

Пошук - Високоврожайні сорти томатів для теплиць

Подарунок феї

Це помаранчевий тепличний сорт із щільними та м’ясистими плодами. Помідори виростають середнього розміру, близько 100 г, та акуратної серцеподібної форми.

Подарунок феї - Високоурожайні сорти томатів для теплиць

Снігова казка

Ранній сорт дуже цікавий тим, що дає світлі, майже білі плоди, які починають червоніти в міру дозрівання. За розміром вони близько 150-200 г, а сама рослина відноситься до низькорослих.

Снігова казка - Високоврожайні сорти томатів для теплиць

Раніше сонечко

Ще один ранній низькорослий сорт виростає приблизно до 50 см, і теж дає жовті або помаранчеві плоди. У тепличних умовах він відрізняється дружнім та активним дозріванням.

Раннє сонечко - Високоурожайні сорти томатів-image

Високоврожайні сорти томатів для відкритого ґрунту

Рекорсмени за врожайністю є і серед ґрунтових томатів. Рекомендуємо звернути увагу на такі сорти!

Інтуїція

Середньостиглий рослий сорт дає компактні кисті з красивими глянцевими плодами по 100 г. Помідори примітні великою кількістю цукрів і стійкістю до транспортування та зберігання.

Інтуїція - Високоврожайні сорти томатів для відкритого ґрунту