Тренди манікюру (50 фото) – красиві та модні ідеї дизайну нігтів

Тренди манікюру: красиві ідеї (50 фото)

Цього разу зібрали для тебе головні тренди манікюру. Наймодніші кольори, цікаві дизайни та нові інтерпретації класичних рішень. Дивись, черпай натхнення та вигадуй свої власні унікальні ідеї!

1. Нюдовий манікюр

У році популярний нюдовий манікюр із легкими блискучими акцентами. Це може бути гліттер, наклейки, фольга, сріблясті та золотисті смужки або навіть дрібні стрази. На бежевому фоні вони виглядають дуже ніжно та гармонійно.

Нюдовий манікюр
Нюдовий манікюр

2. Яскравий манікюр

Усі найяскравіші та сміливіші дизайни цього року будуть дуже актуальними. Повертаються неонові відтінки, екстравагантні контрастні поєднання та різнокольоровий дизайн.

Яскравий манікюр
Яскравий манікюр

3. Темний манікюр

У темному манікюрі панують дві крайності: лаконічний однотонний чорний або все багатство глибоких темних відтінків у довільних поєднаннях. Є й новинка – графітовий сірий, що йде у легку синяву.

Темний манікюр

4. Матовий манікюр

Найоригінальніший тренд манікюру – матове покриття на блискучі дизайни. Особливо добре воно виглядає разом із фольгою, причому як із класичними металевими відтінками, так і з різнобарвною.

Матовий манікюр
Матовий манікюр

5. Напівпрозорий молочний манікюр

Для любителів мінімалізму, нюду та легких повітряних образів пропонуємо напівпрозорі бази та покриття. У молочному виконанні вони настільки витончені, що навіть не завжди потребують додаткового дизайну.

Напівпрозорий молочний манікюр

6.Манікюр із фольгою

Фольга – це дуже швидкий та витончений дизайн для блискучих абстракцій. Вона не така яскрава, як гліттер або стрази, а ще залишає красиві недбалі мазки – у кращих традиціях абстрактних манікюрів.

Манікюр із фольгою
Манікюр із фольгою

7. Світловідбивний манікюр

Світловідбивні лаки – новий тренд, який стрімко увірвався в моду цієї зими. Залежно від освітлення дрібні частинки переливаються і дзеркалять яскравіше за будь-які блискітки та втирання.

Світловідбивний манікюр

8. Неоновий манікюр

Кислотні неонові кольори підійдуть екстравагантним та впевненим у собі модницям. Особливо вони хороші з матовим покриттям, а ще – у різних поєднаннях між собою: жовтий із блакитним, рожевий із помаранчевим, салатовий із фіолетовим.

Неоновий манікюр
Неоновий манікюр

9. Блискучі

Блискавки хороші для створення акцентів,доповнення малюнків та геометричних дизайнів. А ще з них виходять чудові розтяжки, мода на які залишиться з нами.

Блискучі
Блискучі

10. Стрази

Стрази надовго відходили на другий план, і ось вони знову у трендах. Тут головне не перестаратися, щоб дизайн залишався гармонійним, а ще обов’язково зручним!

Стрази
Стрази

11. Чорно-білий манікюр

Неможливо пройти повз це класичне контрастне поєднання. У тренді чорно-білі акварельні розлучення та мармуровий дизайн усіх видів та мастей. Але класична геометрія теж, як і раніше, хороша.

Чорно-білий манікюр

12. Тварини принти

Тварини принти несподівано знову вдерлися на подіуми, вулиці та сторінки глянцю разом зі стразами. Тепер їх стало ще більше – від зебри і леопарду до корови, хвилі павича або жирафа.

Тварини принти
Тварини принти

13. Котяче око та хамелеон

Так котяче око чи хамелеон? А що якщо поєднати обидва ці ефекти в одному манікюрі? У році це вдалося з появою красивих магнітних лаків, які змінюють колір на світлі.

Котяче око та хамелеон

14. Зміїна шкіра

Цей тренд заслуговує на окрему увагу на тлі класичних тварин принтів. А все тому, що є дуже багато ефектних технік виконання манікюру під зміїну шкіру. З квітів вибирай зелень із золотом або чорно-біло-сіру гаму.

Зміїна шкіра
Зміїна шкіра

15. Акварельний манікюр

У особливо популярні хаотичні акварельні абстракції та розмиті квіткові мотиви.Можна сміливо поєднувати багато кольорів і навіть всю веселку на одному нігті, але обов’язково бери нейтральне біле або нюдове тло.

Акварельний манікюр
Акварельний манікюр

16. Ланцюжки

Ще один цікавий варіант модних об’ємних нігтів – тонкі декоративні ланцюжки. Як і павутинку, їх можна викладати як завгодно. Найчастіше вони використовуються в однотонних мінімалістичних дизайнах на бежевому, білому або чорному тлі.

Ланцюжки
Ланцюжки

17. Космічний манікюр

Ефект космічного манікюру – це розлучення, наклейки, втирання та безліч інших хитрощів. Результат завжди виходить унікальним, а ще – дуже креативним та оригінальним.

Космічний манікюр
Космічний манікюр

18. Градієнт та розтяжка

У сміливо вибирай яскраві та контрастні градієнти.Наприклад, від чорного до рожевого чи червоного, від білого до синього, або навіть від жовтого до фіолетового. Дуже популярні розтяжки під нічне небо чи захід сонця.

Градієнт та розтяжка

19. Різнокольоровий манікюр

Сучасна мода дозволяє сміливо фарбувати кожен ніготь в інший колір. Але рекомендуємо вибрати спільний знаменник: пастель, неон, теплу або холодну гаму, все що завгодно, щоб відтінки гармонували між собою.

Різнобарвний манікюр
Різнобарвний манікюр

20. Написи на нігтях

Справжній тренд – кітчеві, екстравагантні та смішні написи. Для них рекомендуємо використовувати наклейки, тому що тільки так найтонші лінії завжди залишаються акуратними. Написи дуже популярні у мінімалістичних дизайнах.

Написи на нігтях
Написи на нігтях

21.Дзеркальний манікюр

Дзеркальне покриття створюють за допомогою металізованого втирання, найчастіше – на чорну підкладку. До речі, такі втирання бувають будь-яких кольорів, включаючи яскраві та пастельні.

Дзеркальний манікюр

22. Манікюр з пластівцями

Манікюр із пластівцями теж нагадує космічний простір або спинку екзотичного жука. Великі металізовані частинки викладаються на підкладку та зверху покриваються топом.

Манікюр з пластівцями
Манікюр з пластівцями

23. Манікюрні тренди на довгі нігті

Зверніть увагу на колор блоки, діагональний манікюр та техніку негативного простору. А якщо ти любиш малюнки, знову відкритий для експериментів!

Тренди манікюру на довгі нігті
Тренди манікюру на довгі нігті

24.Манікюрні тренди на короткі нігті

Класика для коротких нігтів це мінімалістичні дизайни на основі нюду. Але якщо тобі хочеться яскравості та екстравагантності, зараз можеш ні в чому не відмовляти!

Тренди манікюру на короткі нігті
Тренди манікюру на короткі нігті

25. Французький манікюр

Найпопулярніший варіант френча на найближчий рік – кольоровий френч та кілька акцентних нігтів із малюнком. Залежно від відтінку дизайн може бути спокійним або зухвалим.

Французький манікюр