Тренди манікюру (50 фото) – красиві та модні ідеї дизайну нігтів

Тренди манікюру: красиві ідеї (50 фото)

Цього разу зібрали для тебе головні тренди манікюру. Наймодніші кольори, цікаві дизайни та нові інтерпретації класичних рішень. Дивись, черпай натхнення та вигадуй свої власні унікальні ідеї!

1. Нюдовий манікюр

У році популярний нюдовий манікюр із легкими блискучими акцентами. Це може бути гліттер, наклейки, фольга, сріблясті та золотисті смужки або навіть дрібні стрази. На бежевому фоні вони виглядають дуже ніжно та гармонійно.

Нюдовий манікюр
Нюдовий манікюр

2. Яскравий манікюр

Усі найяскравіші та сміливіші дизайни цього року будуть дуже актуальними. Повертаються неонові відтінки, екстравагантні контрастні поєднання та різнокольоровий дизайн.

Яскравий манікюр
Яскравий манікюр

3. Темний манікюр

У темному манікюрі панують дві крайності: лаконічний однотонний чорний або все багатство глибоких темних відтінків у довільних поєднаннях. Є й новинка – графітовий сірий, що йде у легку синяву.

Темний манікюр

4. Матовий манікюр

Найоригінальніший тренд манікюру – матове покриття на блискучі дизайни. Особливо добре воно виглядає разом із фольгою, причому як із класичними металевими відтінками, так і з різнобарвною.

Матовий манікюр
Матовий манікюр

5. Напівпрозорий молочний манікюр

Для любителів мінімалізму, нюду та легких повітряних образів пропонуємо напівпрозорі бази та покриття. У молочному виконанні вони настільки витончені, що навіть не завжди потребують додаткового дизайну.

Напівпрозорий молочний манікюр

6.Манікюр із фольгою

Фольга – це дуже швидкий та витончений дизайн для блискучих абстракцій. Вона не така яскрава, як гліттер або стрази, а ще залишає красиві недбалі мазки – у кращих традиціях абстрактних манікюрів.

Манікюр із фольгою
Манікюр із фольгою