Стрижки на середнє волосся, що надають обєм: 12 красивих ідей

Стрижки на середнє волосся, що надають обсяг: 12 ідей

Мрії про об’ємну зачіску об’єднують жінок різного віку та переваг. На які хитрощі тільки не йшли модниці у різні роки – начоси, хімічні укладання, цукровий сироп. Добре, що зараз такі радикальні методи не потрібні. Лови 12 цікавих ідей стрижок на середнє волосся, що надають об’єм!

1. Каскад

Каскад надає обсяг у будь-яких його варіаціях. Так що можеш експериментувати з проділом, симетрією, рваними кінцями, градуюванням та укладанням.

Каскад - Стрижки на середнє волосся, що надають обсяг

2. Лісеня

Щоб драбинка давала об’єм, потрібен плавний та акуратний перехід від коротких передніх пасм до довжини. Свіжим і фактурним виглядає драбинка з градуюванням.

Лісенка - Стрижки на середнє волосся, що надають обсяг

3.Подовжений боб

Боб – найкраща стрижка для короткого волосся, яким не вистачає об’єму. Але її можна обіграти і на середній довжині, причому як на прямому, так і на кучерявому волоссі.

Довгий боб - Стрижки на середнє волосся, що надають об'єм

4. Подовжене боб-каре

Боб-каре – це свого роду драбинка навпаки: подовження йде ззаду вперед. Стрижка підійде тим, кому не вистачає обсягу саме на потилиці та маківці, а в обличчя все-таки потрібні більш упорядковані пасма.

Довжене боб-каре - Стрижки на середнє волосся, що надають об'єм

5. Рване каре

Суворе та класичне каре може надати об’єм лише кучерявим від природи волоссю. А ось недбалий і легкий рваний край відразу ж пожвавить стрижку і на гладких.

Рване каре - Стрижки на середнє волосся, що надають обсяг

6.Каре з косою чубчиком

Коса чубчик, особливо – у поєднанні з косим проділом, одразу дає відчуття об’єму. Щоб стрижка з часом знову не стала «прилизаною», періодично змінюй бік та положення.

Каре з косою чубчиком - Стрижки на середнє волосся, що надають об'єм

7. Паж

Обриси пажу повністю побудовані на плавних переходах, і така стрижка створює м’яку овальну лінію. Об’єм надають коротші внутрішні пасма, а зовнішні невимушено спадають по них.

Паж - Стрижки на середнє волосся, що надають обсяг