Стрижка томбой (50 фото) – красиві та модні ідеї

Стрижка томбою: 50+ фото красивих та модних ідей

«Хлопчачі» зачіски стали справжнім хітом у сучасній жіночій моді. Вони дуже зручні, не вимагають складних укладання, їх легко підтримувати (як правило, достатньо відвідувати салон раз на 2 місяці). Одна з таких стильних знахідок – стрижка томбою, яка завоювала серця красунь по всьому світу. Давай розбиратися, якою вона буває і кому підходить!

1. Томбой з довгим чубчиком

Човник може доходити до рівня вилиць і навіть підборіддя. У цьому плані бажано дотримуватися такого принципу: чим довша особа, тим коротша за чубок треба робити. Краще перекидати волосся на один бік, щоб проділ виявився майже біля самого скроні.

При бажанні чубчик можна навіть завивати або підкручувати. Але в такому разі її краще прибирати подалі від очей, відкриваючи обличчя. Цей варіант стрижки більше підійде дівчатам із правильними рисами та гарною шкірою.

Томбой з довгим чубчиком
Томбой з довгим чубчиком

2.Томбой з чубчиком до брів

Краще не робити чубчика ідеально рівною та гладенькою – це не буде виглядати так органічно, як трохи розпатлані пасма. А ось з проділом можна спокійно експериментувати, адже будь-який варіант виглядатиме дуже красиво та модно. Саме тому ти можеш зачісувати чубок набік, залишати прямий або піднімати стирцем, якщо він короткий.

Томбой з чубчиком до брів

3. Томбой з поголеними скронями та потилицею

Дуже сміливий та оригінальний варіант стрижки, який точно зробить тебе помітною та легко впізнаваною у натовпі. Варто врахувати: русяве і темне волосся створить грубіший образ, а на світлих пасмах томбою виглядатиме трохи м’якше.

За бажання ти можеш зробити візерунки за допомогою бритви. Суворі варіанти – геометричні фігури та смуги, ніжні – квіти та мандали, оригінальні – короткі написи. За допомогою спеціальних фарб, що фарбують, для волосся можна подарувати зачісці яскраву і неповторну родзинку.

Томбой з поголеними скронями та потилицею
Томбой з поголеними скронями та потилицею