Стрижка шегі (50 фото) – модні ідеї та способи укладання

Стрижка шегі (50 фото): модні ідеї та способи укладання

Ця зачіска прийшла до нас у сімдесятих, коли в моді була легкість та недбалість. І ось зараз історія повторюється! Тож ділимося красивими та модними ідеями стрижки шеггі!

1. Стрижка шегі – безладний ураган

Недбалість та хаотичність – головні риси шегі. Це рвані та філійовані пасма, об’ємна верхівка і навмисне безладдя. Секрет техніки її виконання – це відтяжка пасм під прямим кутом та сильне філіровка. Від частини принцип нагадує драбинку, тільки тут немає жодної системи та чіткої рівності ліній, які не актуальні.

Стрижка шеггі - безладний ураган

2. Шеггі – довгоочікуваний об’єм для тонкого волосся

Дівчата з тонким і рідким волоссям можуть забути про вічну нестачу обсягу. Стрижка шегги повністю вирішує цю проблему і створює видимість розкішних локонів буквально нічого.

Шеггі - довгоочікуваний об'єм для тонкого волосся
Шеггі - довгоочікуваний об'єм для тонкого волосся

3. Порядок для пухнастого волосся

Якщо в тебе навпаки, занадто густе та об’ємне волосся – вітаємо, тобі пощастило! Хоча, звичайно, ми знаємо, як складно з ними впоратися і зробити гарне укладання. Фільована стрижка шеггі вирішує питання надмірної щільності локонів. Зачіска виглядає легше, а неслухняні пасма будуть лише на руку.

Порядок для пухнастого волосся
Порядок для пухнастого волосся

4. Стрижка шегі під будь-яку форму обличчя

Шеггі завжди вистригається індивідуально, тому що тут немає суворих канонів. Майстер грає з довжиною та масштабами філіровки, особливо в еклектичному році. Це дозволяє оформити зачіску під будь-які риси обличчя, стратегічно додаючи або прибираючи обсяг у потрібних місцях.

Стрижка шеггі під будь-яку форму особи

5. Що робити з кучерями?

Дуже цікаво і креативно виглядає шегі на хвилясте волосся. Причому вона підходить і пухнастим пасмам, і пружним завитим кучерям. Незвичайно виглядає навіть сама техніка виконання: пасма закручують джгутиками, а потім відрізають.

Що робити з кучерями?