Стрижка лисий хвіст (50 фото) – модні та красиві ідеї

Стрижка лисий хвіст: модні та красиві ідеї (50 фото)

Лісий хвіст не тільки виглядає красиво та стильно, але ще й робить свою володарку трохи стрункішою. Це відмінна стрижка для дівчат з пухкими щічками, а також круглою чи серцеподібною формою обличчя. Приміряй на себе дивовижний образ за допомогою нашої добірки модних ідей!

1. Лісий хвіст на середнє волосся

Ідеальна довжина пасм – до верхньої лінії лопаток. Так можна досягти чіткого контуру кінчиків, не роблячи при цьому надто різкий і контрастний перехід. Укорочувати локони варто від лінії плечей, просуваючись до центру.

Невелика порада: найдовше пасмо не повинно бути надто тонким. В ідеалі зробити її не вже, ніж 4-5 см. В іншому випадку зачіска буде схожа на незграбний перевернутий трикутник і втратить свою чарівність.

Лісий хвіст на середнє волосся
Лісий хвіст на середнє волосся

2.Лісий хвіст на довге волосся

Для таких локонів форму вистригають, як правило, від середини лопаток. Чим вище буде стартова точка переходу, тим плавніше і природніше на вигляд вийде хвіст. Навіть якщо перекинути всі пасма наперед, вони все одно виглядатимуть дуже доглянуто, тому ти матимеш гарний вигляд не лише зі спини.

Лісий хвіст на довге волосся
Лісий хвіст на довге волосся

3. Лісий хвіст на прямих пасмах

Це оптимальний варіант стрижки, особливо якщо ти хочеш виглядати трохи стрункішою. Якщо тобі доводиться випрямляти локони праскою, щоб досягти такого ефекту, приділи особливу увагу саме кінчикам.

На прямому від природи волоссі стрижку лисий хвіст можна робити навіть у вкороченому варіанті (з довжиною до плечей). Однак вона підійде лише володаркам густого волосся!

Лісий хвіст на прямих пасмах

4. Лисий хвіст на накручене волосся

Бажано, щоб хвилі та завитки були не дуже великими та тугими. Якщо ти використовуєш для укладання косметичні засоби, віддай перевагу продуктам зі слабкою фіксацією.Так ти отримаєш гармонійніший і природніший образ, який підкреслить твою натуральну красу. Починати підкручувати волосся варто не вище за рівень плечей, можна злегка завити одні кінчики.

Лісий хвіст на накручене волосся