Стрижка каскад (60 фото) – красиві та модні ідеї

Стрижка каскад: красиві та модні ідеї (60 фото)

Дивовижна особливість цієї зачіски – можливість перетворити навіть тьмяне, тонке та рідке волосся на шикарну шевелюру. Стрижка каскад славиться багатошаровістю та пишністю, які роблять пасма схожими на легкі пір’їнки. Приміряй на себе новий образ завдяки добірці модних ідей від LAFOY!

1. Стрижка каскад на коротке волосся

В даному випадку краще змістити акцент і переходи на потилицю. Завдяки цьому вид локонів зі спини буде об’ємним та дуже красивим. З каскадом на скронях варто бути обережнішими: якщо волосся неслухняне, можна отримати хаотичні та скуйовджені пасма з боків. Вибирай таку стрижку тільки якщо твої локони легко укладаються.

Стрижка каскад на коротке волосся
Стрижка каскад на коротке волосся

2. Каскад на середнє волосся

Ідеальна довжина – трохи нижче за середину шиї. Укладай пасма у напрямку від особи, якщо хочеш виглядати стрункішою.Зворотне укладання дозволить пом’якшити грубі чи різкі риси. Не бійся грати з проділами, легкою асиметричністю – це зробить твій зовнішній вигляд більш унікальним та цікавим.

Каскад на середнє волосся
Каскад на середнє волосся

3. Каскад на довге волосся

Це найніжніший і найжіночніший тип зачіски. Чим більше ти хочеш виявити такі риси, тим плавнішими повинні бути переходи. І навпаки: чітко окреслені шари, різкі контрасти дозволять тобі виглядати більш зухвалою, енергійною і по-хорошому химерною.

Каскад на довге волосся
Каскад на довге волосся

4. Стрижка каскад з пишною чубком

В ідеалі укладати чубок набік так, щоб він злегка спадав на око. Так ти виглядатимеш романтично і карколомно. Щоб стрижка з пишною чубком вдалася, необхідні довгі пасма біля скронь. Для достатнього обсягу закручуйте на ніч великі і м’які бігуді.

Стрижка каскад з пишною чубчиком