Стрижка піксі на коротке волосся – 12 модних і красивих ідей (фото)

Стрижка піксі на коротке волосся: 12 модних і красивих ідей

Думаєш, що піксі занадто одноманітна і нудна на короткому волоссі? Ми розвіємо цей міф, представивши тобі 12 різноманітних варіантів цієї стрижки!

1. Піксі без чубчика

Хоча традиційний варіант піксі і має на увазі наявність хоча б короткої чубки, але результат без неї виглядає теж дуже стильно. Такий хід надає образу пустощів і практично не вимагає укладання. Однак, якщо ти хочеш виглядати більш жіночно, віддай перевагу іншим типам стрижки, тому що піксі без чубчика створює легкий ефект хлопчини.

Стрижка піксі без чубчика на коротке волосся

2. Піксі на кучерявому волоссі

Якщо ти володарка натурального кучерявого волосся або любиш такі укладання, то це не привід відмовлятися від піксі. Навпаки, на такій структурі локонів ця стрижка буде виглядати по-новому, свіжо і не менш приголомшливо. Радимо тобі коротко стригти бічні пасма і відрощувати волосся на маківці. Саме в такому поєднанні «кучеряве» піксі виглядатиме особливо вигідно.

Стрижка піксі на коротке кучеряве волосся

3. Начіс назад

Це чудовий варіант для дівчат, які цінують порядок, акуратність та елегантність у всьому. Такий тип укладання вимагатиме допоміжної косметики – гелів або мусів. Стеж, щоб кількість суміші, що наноситься, не перевищувала норму: волосся не повинно виглядати сальним або скачувати фіксуючу речовину в грудочки. Довжина волосся може бути різною, але чим вона коротша, тим більш зухвалим і грайливим буде результат. І навпаки: пасма до самої основи шиї нададуть світськості та витонченості.

Начіс назад - Стрижка піксі на коротке волосся

4. Чітка лінія проділу

Головне правило: не роби проділ посередині голови, інакше весь антураж стрижки зійде нанівець. Можеш спробувати стандартний бічний проділ, якщо не любиш різкі експерименти. А для авантюрних красунь підійдуть зигзагоподібні, косі та інші геометричні проділи. Але пам’ятай: чим хитромудріша ця частина, тим складніше буде укладати волосся.

Чітка лінія проділу - Стрижка піксі на коротке волосся

5. Піксі з поголеними скронями та/або потилицею

Зухвала, смілива, енергійна, творча – ось як можна описати володарку такої стрижки. Зазвичай піксі створює ефект крихкості та ніжності, але у поєднанні з виголеними ділянками голови образ кардинально змінюється.

Стрижка піксі з поголеними скронями та потилицею на коротке волосся

6. Подовжене волосся на потилиці

Це чудовий варіант для спокійних за вдачею дівчат або старших жінок. Така стрижка виходить дуже акуратною та практичною, для її прикраси чудово підходять обідки та невеликі шпильки.

Довге волосся на потилиці - Стрижка піксі на коротке волосся

7. Подовжене волосся на маківці

Сміливо вибирай цей тип піксі, якщо любиш універсальні стрижки, які можна укладати по-різному залежно від настрою та заходу. Випрямлені локони зроблять із тебе елегантну леді, хвилеподібні – милу кокетку, кучеряві – бешкетну душу компанії.Шпильки, гумки, обідки, наклейки для волосся і навіть невеликікрабики зроблять твій образ по-справжньому неповторним.

Довге волосся на маківці - Стрижка піксі на коротке волосся

8. Піксі-мілітарі

Цей варіант явно не підійде скромним, неризиковим або натурам, що віддають перевагу жіночності. Ця стрижка створюється за допомогою машинки, але пасма не забираються практично під нуль (на відміну від стандартного мілітарі), хоч і стрижуться дуже коротко. Водночас такий вид піксі дуже практичний, голосно та яскраво заявляє про характер своєї володарки.

Стрижка піксі-мілітарі на коротке волосся

9. Плавні лінії

Любиш витонченість, ніжність, легкість у образах? Тоді віддай перевагу плавним переходам, злегка загнутим усередину кінчикам, м’яким лініям. Особливо чітко це має простежуватися в чубчику, оскільки він становить основний акцент. Для слухняного волосся не знадобиться укладання. Але якщо твої локони не лежать рівно, використовуй лак або інші схожі речовини лише слабкої фіксації. Так ти уникнеш штучності в образі!

Плавні лінії - Стрижка піксі на коротке волосся

10. Рвані кінчики

Для кращого ефекту разом із рваними кінчиками рекомендуємо вибирати багатошарову структуру. Це чудова та стильна зв’язка, яка надає стрижці візуального обсягу. Хоч піксі не завжди добре виглядають на дівчат з круглим типом обличчя, але цей варіант може стати винятком, якщо правильно підібрати довжину пасм.

Рвані кінчики - Стрижка піксі на коротке волосся

11. Начісування вгору

Ще одна елегантна версія, що вимагає ретельного укладання. Тут недбалість може зіграти злий жарт, тому вибирай цей тип начісування, тільки якщо любиш приділяти догляду за волоссям багато часу.

Начіс вгору - Стрижка піксі на коротке волосся

12. Піксі з подовженою чубчиком

Зазвичай піксі робить великі риси обличчя ще масивнішими. Якщо у випадку з очима цей ефект тільки грає на руку, то, наприклад, великий ніс виглядатиме не найкращим чином.Однак подовжена чубчик допоможе не тільки приховати недоліки, але також привернути увагу до твоїх переваг. Головне – вибрати правильний кут та ступінь прикриття ока!

Стрижка піксі з подовженою чубчиком на коротке волосся