Стрижка піксі на коротке волосся – 12 модних і красивих ідей (фото)

Стрижка піксі на коротке волосся: 12 модних і красивих ідей

Думаєш, що піксі занадто одноманітна і нудна на короткому волоссі? Ми розвіємо цей міф, представивши тобі 12 різноманітних варіантів цієї стрижки!

1. Піксі без чубчика

Хоча традиційний варіант піксі і має на увазі наявність хоча б короткої чубки, але результат без неї виглядає теж дуже стильно. Такий хід надає образу пустощів і практично не вимагає укладання. Однак, якщо ти хочеш виглядати більш жіночно, віддай перевагу іншим типам стрижки, тому що піксі без чубчика створює легкий ефект хлопчини.

Стрижка піксі без чубчика на коротке волосся

2. Піксі на кучерявому волоссі

Якщо ти володарка натурального кучерявого волосся або любиш такі укладання, то це не привід відмовлятися від піксі. Навпаки, на такій структурі локонів ця стрижка буде виглядати по-новому, свіжо і не менш приголомшливо. Радимо тобі коротко стригти бічні пасма і відрощувати волосся на маківці. Саме в такому поєднанні «кучеряве» піксі виглядатиме особливо вигідно.

Стрижка піксі на коротке кучеряве волосся

3. Начіс назад

Це чудовий варіант для дівчат, які цінують порядок, акуратність та елегантність у всьому. Такий тип укладання вимагатиме допоміжної косметики – гелів або мусів. Стеж, щоб кількість суміші, що наноситься, не перевищувала норму: волосся не повинно виглядати сальним або скачувати фіксуючу речовину в грудочки. Довжина волосся може бути різною, але чим вона коротша, тим більш зухвалим і грайливим буде результат. І навпаки: пасма до самої основи шиї нададуть світськості та витонченості.

Начіс назад - Стрижка піксі на коротке волосся

4. Чітка лінія проділу

Головне правило: не роби проділ посередині голови, інакше весь антураж стрижки зійде нанівець. Можеш спробувати стандартний бічний проділ, якщо не любиш різкі експерименти. А для авантюрних красунь підійдуть зигзагоподібні, косі та інші геометричні проділи. Але пам’ятай: чим хитромудріша ця частина, тим складніше буде укладати волосся.

Чітка лінія проділу - Стрижка піксі на коротке волосся