Стилі жіночого одягу – назви, фото та описи

Стилі жіночого одягу: назви, фото та описи

Продуманий образ легко перетворити на свою візитну картку, адже саме зовнішність формує перше враження. Але щоб скористатися ним, спочатку доведеться визначитися, який стиль жіночого одягу тобі ближче. Тому ми зібрали воєдино різні течії та напрямки – з назвами та фото!

1. Класика

Класичний стиль стає все більш розмитим, але не можна обминути його. Його головна риса – помірність у всьому, від крою та вибору матеріалів до забарвлення та аксесуарів.

Класика

2. Романтика

Для романтичних образів ідеально підходять струмені тканини, пастельна гама, мережива, багатошаровість, рюші та волани. Сюди ж – квіткові принти, напівпрозорі сукні, відкриті плечі та об’ємні рукави.

Романтика

3. Спорт-шик

Кросівки з піджаками, спортивні штани з підборами, все це та багато іншого – стиль спорт-шик. Трикотаж поєднується із ювелірними прикрасами, а вечірні сукні з кедами.

Спорт-шик

4. Бохо

Бохо – це багатошаровість, безладність та творчий хаос у всій красі. Свого часу саме цей стиль звів поняття поєднання непоєднуваного в абсолют. Образи бохо завжди дуже яскраві та строкаті.

Бохо

5. Мілітарі

Головна очевидна риса мілітарі – стилізація під військову форму. Але вона теж дуже різна – від напівспортивних бомберів до витончених плащів.

Мілітарі

6. Етно

Такий стиль одягу від частини перегукується з бохо, але має більш виражений колорит. Тут переважають натуральні матеріали та кольори, вишивка, незвичайні національні орнаменти та аксесуари.

Етно

7. Кежуал

Тут все ясно – це простий повсякденний стиль, коли зручність та практичність зводяться до абсолюту. Зараз кежуал майстерно поєднують з іншими напрямками, виводячи десятки підвидів.

Кежуал