Стилі жіночого одягу – назви, фото та описи

Стилі жіночого одягу: назви, фото та описи

Продуманий образ легко перетворити на свою візитну картку, адже саме зовнішність формує перше враження. Але щоб скористатися ним, спочатку доведеться визначитися, який стиль жіночого одягу тобі ближче. Тому ми зібрали воєдино різні течії та напрямки – з назвами та фото!

1. Класика

Класичний стиль стає все більш розмитим, але не можна обминути його. Його головна риса – помірність у всьому, від крою та вибору матеріалів до забарвлення та аксесуарів.

Класика

2. Романтика

Для романтичних образів ідеально підходять струмені тканини, пастельна гама, мережива, багатошаровість, рюші та волани. Сюди ж – квіткові принти, напівпрозорі сукні, відкриті плечі та об’ємні рукави.

Романтика

3. Спорт-шик

Кросівки з піджаками, спортивні штани з підборами, все це та багато іншого – стиль спорт-шик. Трикотаж поєднується із ювелірними прикрасами, а вечірні сукні з кедами.

Спорт-шик

4. Бохо

Бохо – це багатошаровість, безладність та творчий хаос у всій красі. Свого часу саме цей стиль звів поняття поєднання непоєднуваного в абсолют. Образи бохо завжди дуже яскраві та строкаті.

Бохо

5. Мілітарі

Головна очевидна риса мілітарі – стилізація під військову форму. Але вона теж дуже різна – від напівспортивних бомберів до витончених плащів.

Мілітарі

6. Етно

Такий стиль одягу від частини перегукується з бохо, але має більш виражений колорит. Тут переважають натуральні матеріали та кольори, вишивка, незвичайні національні орнаменти та аксесуари.

Етно

7. Кежуал

Тут все ясно – це простий повсякденний стиль, коли зручність та практичність зводяться до абсолюту. Зараз кежуал майстерно поєднують з іншими напрямками, виводячи десятки підвидів.

Кежуал

8. Унісекс

Елементи унісексу використовуються практично у всіх стилях, але все-таки ми хочемо поговорити про нього окремо. Адже джинси-бойфренди так добре гармонують із чоловічою сорочкою на пару розмірів більше.

Унісекс

9. Препі

Цікаве поєднання повсякденного міського стилю зі стилем форми закритих престижних шкіл та клубів. Яскравий приклад – героїні «Пліткарки».

Преппі

10. Гранж

У кращих традиціях жанру бунтарський стиль, який зароджувався як протест проти модних трендів, згодом їх очолив. Драні джинси, грубі черевики, картаті сорочки – вибирай.

Гранж

11. Тедді

Складні укладання з гелем, вузькі краватки, великі драпові піджаки, звужені штани з підворотами, замшеві туфлі на кшталт чоловічих – це тедді. Злегка хуліганський, але ефектний та зручний вуличний стиль.

Тедді

12. Дарк академія

Мода на цей стиль швидко злетіла наприкінці 2020 року завдяки соцмережам.Це своєрідне поєднання преппі, денді та похмурої містичної романтики.

13. Урожай

Рюші, мережива, волани, хутряне оздоблення, незвичайні аксесуари – все це елементи вінтажного стилю. Суть у тому, що кожна річ має свою історію.

Урожай

14. Смарт-кежуал

Це гармонійний баланс між повсякденною розслабленістю та діловою строгістю. Тут вільніші костюми, різноманітні крої, підвернуті рукави класичних сорочок та офісні спідниці з джемперами.

Смарт-кежуал

15. Ампір

Традиційний ампір сформувався на противагу гігантським кринолінам та тугим корсетам 18 століття. Це струмені довгі сукні, вільні силуети, висока талія і тканини, що летять. Все те, що добре адаптується під актуальну моду!

Ампір

16. Ретро

Поняття ретро розмите, але можна відзначити загальні риси. Наприклад, сукні на запах, широкі спідниці-сонце, квіткові візерунки та горох, клатчі, рукавички, банти та капелюшки.

Ретро

17. Діловий стиль

Сучасний діловий стиль вже набагато більш гнучкий і різноманітний, ніж раніше. Але це все ще костюми, штани зі стрілками, спідниці-олівці, закрите взуття та класичні стримані відтінки.

Діловий стиль

18. Флеппер

Це самі розкішні прямі сукні 20-х років, створені для запальних вечірок. Намиста, вишивка, пір’я, блискучі нитки перлів – все це стиль флеппер.

Флеппер

19. Нормкор

Мода на антимоду – це ключова особливість нормкору. Нарочито прості і на перший погляд непоказні речі з’являлися на противагу химерним трендам.

Нормкор

20. Пін-ап

Пін-ап – це сукні, підкреслена талія, вузькі спідниці та оригінальні аксесуари. Крім того, пін-ап – це червоні губи, пов’язки на волоссі і багато принтів у горох.

Пін-ап

21. Дербі

Стиль жокеїв, названий на честь великого шанувальника кінських стрибків лорда Дербі, виглядає саме так, як називається.Елементи костюмів вершників витончено вбудовуються у міські образи.

Дербі

22. Еко-стиль

Натуральні тканини, природні забарвлення, простий вільний крій, виражені фактури – це еко-стиль. До речі, він припускає деяку «пом’ятість», що стало справжнім порятунком із лляними речами.

Еко-стиль

23. Сафарі

Від частини цей стиль одягу нагадує мілітарі, і так само запозичує елементи військової форми. Але це більше варіант для подорожей та прогулянок – із шортами, короткими рукавами, накладними кишенями та головними уборами.

Сафарі

24. Морський стиль

У якийсь момент мода на смужки та поєднання синього, червоного та білого так стрімко увірвалася у тренди, що тепер не можна обминути морський стиль стороною. Звичайно, головний його атрибут – тільники.

Морський стиль

25. Оверсайз

Важко сказати, чи можна виділити оверсайз в окремий стиль, але й ігнорувати настільки виражений тренд не можна.Якщо ще недавно вважалося, що нарочито велика річ уобразі має бути одна, то зараз і це обмеження зникло.

Оверсайз

26. Вамп

Один із найбільш екстравагантних та епатажних стилів у добірці. Це поєднання чорного з червоним, бліда шкіра, яскравий макіяж та високі підбори. І більше драми в образі!

Вамп

27. Денді

Неможливо обійти стороною стиль лондонських модників з піджаками, кардиганами, лоферами, штанами та сорочками. Оригінальними елементами можуть стати двобортне пальто або капелюх.

Денді

28. Білизняний стиль

Мабуть, саме в таку категорію можна поєднати моду на сукні-«ночні», білизняні топи та «піжамні» костюми. Білизняний стиль дуже розслаблений, але водночас дуже витончений.

Більйовий стиль

29. Нью-цибуля

Ще один жіночний, витончений та елегантний стиль свого часу презентував Крістіан Діор. Тут складні корсетні топи, пишні спідниці, підкреслені витончені плечі та оригінальний крій.

Нью-цибуля

30. Диско

Стиль одягу диско – це насамперед блискітки, паєтки, сукні неймовірних кольорів та фасонів, та штани-кльош. Все те, що стрімко повертається у моду!

Диско