Синій манікюр (60 фото) – модні тенденції та красиві ідеї

Синій манікюр (60 фото): модні тенденції та красиві ідеї

Синій колір давно вважається цілком нейтральним. Особливо після того, як усі ми так звикли до джинсів та їх забарвлень. Природно, синій манікюр нікуди не подінеться. Розповідаємо, які поєднання та дизайни нігтів будуть у моді!

1. Синій манікюр із сірим

Синій із сірим – гарне холодне поєднання на всі випадки життя. Залежно від дизайну можна отримати зимову казку або бурхливий океан.

Синій манікюр із сірим
Синій манікюр із сірим

2. Синій манікюр із бежевим

Бежевий дуже ефектно виглядає зі складними відтінками синього. Наприклад, з ультрамариновим, сталевим чи сапфіровим. Як акценти використовуй трохи блискіток або фольги.

Синій манікюр з бежевим

3.Синій манікюр із золотом

Синій із золотом – це безхмарне зоряне небо. Таке поєднання на нігтях завжди виглядає гармонійно. А ще це той яскравий кольоровий манікюр, який не дуже до чогось зобов’язує!

Синій манікюр із золотом
Синій манікюр із золотом

4. Синій манікюр із градієнтом

Синє омбре добре виглядає у двох виконаннях. З нейтральним бежевим, якщо це просто розтяжка, або з сірим, білим та чорним – коли це повноцінний градієнт від кольору до кольору.

Синій манікюр з градієнтом
Синій манікюр з градієнтом

5. Синій манікюр із блискітками

Хоч синій колір і яскравий, але на ньому добре виглядають блискітки будь-яких форм та кольорів. Актуальний срібний голографічний гліттер, попелясті та запилені відтінки, складні відтінки золота. А сині блискітки ідеальні для розтяжки по нейтральній основі.

Синій манікюр із блискітками

6. Синій манікюр із втиранням

Найчастіше втирання наносять на світлу або чорну базу, але рік експериментів. Особливо хороше перлове втирання. Крім того, дуже актуальним буде синій металік із дзеркальним ефектом.

Синій манікюр з втиранням
Синій манікюр з втиранням

7. Синій манікюр із фольгою

Ситуація з фольгою така сама, як і з блискітками – можна все! До речі, дуже незвичайно виглядає синя фольга на темнішому синьому лаку під матовим топом.

Синій манікюр із фольгою
Синій манікюр із фольгою