Швидкий манікюр в домашніх умовах: фото і відео уроки

Для кожної дівчини процедура манікюру є важливою подією. Адже іноді навіть колір лаку може змінити настрій. Отже, якщо для відвідування салону іноді не вистачає часу і грошей, то швидкий манікюр в домашніх умовах здатний врятувати ситуацію. І кожна дівчина повинна знати, що манікюр потрібно вміти робити самостійно. Тим більше, що це не займає багато часу, не потребує великих фінансових витрат, а результат буде не гірше салонного манікюру.

Перше, що потрібно зробити перед процедурою манікюру, прийняти ванну для рук і нігтів. У ролі інгредієнтів можуть бути трави, фрукти або сіль. Також готову суміш для ванночки можна придбати в магазині, на інструкції буде написано, як правильно змішувати суміш з водою.

Отже, після ванночки необхідно приступати до стандартних операцій з нігтями. Перше, що потрібно зробити, – зняти старий лак з нігтів і почистити їх за допомогою апельсинової палички. Далі потрібно скорегувати довжину нігтя, його форму і підпиляти кінець нігтя пилкою. Також потрібно видалити кутикулу, поки вона розм’якшена, для цього потрібно потримати руки в воді з милом протягом 10 хвилин. Але так як кутикула видаляються в сухому стані, її потрібно висушити за допомогою сухої серветки. Після всіх процедур можна переходити безпосередньо до самого манікюру.

Найважливіше з перерахованих вище процедур – правильно видалити кутикулу біля основи нігтя. Інакше може запалитися шкіра, і протягом декількох днів після видалення це місце не зможе контактувати з рідинами, бо як буде приносити неприємні відчуття. Є кілька способів, як видалити кутикулу правильно і безболісно.

Перший спосіб передбачає використання спеціального засобу для кутикули, яка після нанесення згортає її і дозволяє легко видалити апельсиновою паличкою. Цей спосіб видалення кутикули є найбільш професійним і акуратним.

Другий спосіб використовується частіше, але він може пошкодити шкірку. Для процедури видалення кутикули береться паличка, яка відсуває кутикулу від нігтя, і ножиці, за допомогою яких і обрізається кутикула. Часто ножиці можуть обрізати шкіру і утворити ранку, в таких випадках використовують йод.

Запорукою гарного манікюру вважаються правильно підібрані пилка і ножиці. І при покупці манікюрного набору їм потрібно приділити якомога більше уваги. Не забувати періодично їх міняти, щоб нігті не псувалися від іржавих ножиць або сточенной пилки.

При тонких нігтях потрібно використовувати пилку дрібнозернистою форми і напівкруглу, саме така пилка зможе швидко і без пошкоджень обробити нігтьову пластину. Сапфірові або пісочний пилочки потрібно використовувати для міцних нігтів. Саме вони добре підходять для товстих і міцних нігтів.

Для того щоб дізнатися, яка пилка підійде краще для нігтів, необхідно провести по ній пальцем, і якщо на пальці не відчують неприємні відчуття, ця пилка добре підійде для нігтя, вона не буде його псувати. Часто дівчата купують пилочки, які призначені для нарощених і штучних нігтів, такі пилки на справжніх нігтях можуть залишати подряпини і пошкодження всю нігтьову пластину. Особливо небезпечними вважаються залізні прилади, від таких краще відмовитися.

Фахівці завжди поділяються на думці, що краще – пиляти ніготь або обрізати. У разі роботи з пилкою, можна помітити деякі переваги, наприклад, ніготь не розшаровується і не ламається. Якщо ж їх обрізати, то таких проблем варто очікувати.

Роблячи манікюр будинку, жодна дівчина не застрахована від появи дрібних подряпин чи ран, головне – знати, як з ними справлятися. Варто зауважити, що і професіонали в салонах краси часто допускають помилки, в цьому немає нічого страшного. Самим неприємним результатом домашнього манікюру може бути вростання нігтя в шкіру, відбувається це через неправильне обрізання країв нігтя.

У будь-якому випадку, перед тим як почати робити манікюр, можна подивитися відео уроки про правильність цієї процедури.

Фото манікюру дозволять вибрати, який саме колір і візерунок буде добре виглядати на нігтях.

Манікюр в домашніх умовах має багато переваг. Тому, якщо є бажання навчитися робити гарний манікюр без допомоги фахівця, не варто відкладати походи на курси або майстер класи. Найголовнішим атрибутом гарного та вдалого манікюру є наявність освітлення і підручних засобів.

Зараз достатньо просто робити манікюр самостійно, так як вся техніка знаходиться у відкритому доступі, продається в магазині і інтернеті. У разі придбання спеціальної техніки, варто бути обережною, щоб не попастися на обман. Так як новачки ще погано розбираються в опціях і технологіях, несумлінний продавець може обдурити і продати щось неякісне. Тому перед покупкою таких серйозних товарів варто читати відгуки і інструкцію по застосуванню.