Шатуш на русяве волосся середньої довжини. Фото модних варіантів фарбування шатуш

Існує безліч технік фарбування волосся, а однією з найбільш поширених і популярних серед модниць є шатуш.

Шатуш – це техніка виконання фарбування волосся, яка імітує вигорілі волосся на сонці.

Суть такого методу фарбування волосся полягає у створенні плавного переходу з допомогою палітри відтінків, які будуть наближені до натуральних. Особливо красиво фарбування шатуш виглядає на русявого волосся середньої довжини, що яскраво демонструють фотографії в нашій статті.

Переваги техніки шатуш для русявого волосся середньої довжини

Цікавий факт! Техніка шатуш з’явилася абсолютно випадково. Відомий італійський перукар шукав можливість фарбування волосся так, щоб вони виглядали природно і натурально, але при цьому нанести мінімальне пошкодження від використовуваних барвників.

Розглянута техніка дуже схожа на техніку омбре, їх відмінності представлені в таблиці:

Техніка шатуш Техніка омбре Кінчики волосся обов’язково світлі Постійне і активне вплив фарбувальних речовин на волосся Фарбувальний склад використовується на мінімальному ділянці волосся Може бути як плавний перехід між відтінками, так і з певною кордоном Плавний перехід кордонів освітлених локонів Підходить для всіх видів стрижок, навіть самим коротким Підходить шатуш для темних чи русявого волосся середньої довжини, що підтверджують численні фото Може виконувати в кольоровому варіанті

Сучасний шатуш вважається досить складною технікою фарбування, тому для першого разу рекомендується пофарбувати волосся в салоні краси у фахівця.

Надалі можна пробувати фарбування і в домашніх умовах, знаючи, як повинні бути пофарбовані пасма різної довжини.

Даний стиль зміни кольору волосся придбав популярність завдяки наступним перевагам:

  • швидка зміна способу, при цьому економічність такої процедури, оскільки повторно підфарбовувати волосся потрібно тільки через кілька місяців;
  • ефект для волосся щадний, оскільки при фарбуванні коріння не зачіпаються;
  • візуально додає об’єм волоссю, особливо помітно на тонких пасмах;
  • при правильній розстановці відтінків, зачіску або укладання зробити легко, навіть самий звичайний зібраний хвіст буде виглядати оригінально;
  • шатуш добре приховує сиве волосся, але тільки в тому випадку, якщо сиве волосся не перевищують 30 % волосяного покриву;
  • шатуш на русяве волосся середньої довжини, фото це добре демонструють, максимально підкреслює природну красу.

Завдяки грі відтінків, створений ефект вигорілих пасм дає можливість приховати недоліки на шкірі обличчя, такі як почервоніння або нерівний тон, при цьому тільки підкреслити достоїнства власниці.

На тлі таких переваг, недоліки не мають вже значення, адже вони полягають лише у вартості послуги професіонала, так як в домашніх умовах складно домогтися бажаного результату.

Будьте обережні! Категорично не рекомендується використовувати шатуш на волосся, які були пошкоджені через завивки або при використанні хни.