Розтяжка кольору на короткому волоссі. Як виконувати модні техніки, палітра відтінків

Жінкам притаманне експериментувати, змінювати свою зовнішність. Зміна зачіски і кольору волосся грає важливу роль у створенні нового образу.

Стає популярним складне фарбування волосся. Різноманітність видів такого фарбування також розширюється. Нові техніки дозволяють зробити колорування волосся, освіжити зовнішність і зберегти природність.

Розтяжка кольору: модні техніки для короткого волосся

Розтяжка кольору на коротких волоссі дозволяє отримати плавний або більш контрастний перехід від темного тону до світлого і навпаки. Приблизно на третину від коренів залишається натуральний колір, а потім плавно перетікає в більш світлий.

 

Пом’якшити ефект від фарбування можна, якщо підібрати яскравий тон відмінний за кольором на півтон-тон.

Чим хороша техніка розтяжки кольору:

  • не псує волосся;
  • відростаючих коріння виглядають природно і не вимагають підфарбовування;
  • більш об’ємна і пишна зачіска;
  • вдало приховує сивину;
  • прикрашає будь-яку зачіску;
  • більш дбайливе фарбування не псує волосся.

Кожен рік з’являються модні новинки фарбування. Їх різноманітність дозволяє кожній жінці підібрати підходящий варіант.

Балаяж

Один з видів мелірування. Забезпечує рівномірне перетікання основного тону в більш світлий. Для створення такого ефекту, після закінчення декількох хвилин після нанесення, майстер починає «змітати» фарбу, просуваючись до кінчиків. Так створюється приголомшлива розтяжка кольору.

 

Snowlights

Розробка призначена блондинкам. Означає «відблиски сніжинок». Особливість техніки розсіюванні пасм волосся в холодному блідому тоні навколо маківки. Це нагадує впали зверху на локони сніжинки.