Розарій на дачі своїми руками: розбиваємо грамотно в саду і на ділянці (130 фото)

Інструкція зі створення незвичайного і красивого розарію на дачній ділянці своїми руками. Фото кращих ідей, а також інструкція з описом всіх етапів.

Дача, садово-городній ділянку все частіше перетворюються з місць заготівлі продуктів в місця відпочинку і захоплень. Відповідно, городництво стає захопленням дивиною, а територія перетворюється на клумби квітів і розарії, услаждающие погляд і заспокійливі душевний настрій.

Дивлячись на фото розарію на дачі, створеного умільцями садівниками, не скажеш, що це не картинка з якого-небудь ботанічного саду. І якщо Ви хочете щоб у Вас на дачі була така ж краса, тоді варто ознайомитися з цією статтею.

Вибір місця

Перш ніж приступити до здійснення задуму, пройдіться по своїй дачі і уважно огляньте її куточки. Потім, плануючи як зробити розарій, це дасть можливість співвіднести побачені проекти з можливістю їх реалізації у себе.

Під час виконання робіт з озеленення ділянки, не забудьте про посадку фруктів і ягід, тут можна подивитися кращі сорти малини.

Корисність цієї думки Ви побачите вже при знайомстві з основними типами розаріїв. Кожен з них знайде своє місце в конкретному місці ділянки. Важливо, щоб місце під розарій було сухим і сонячним, кращим грунтом вважається легкий суглинок з кислотністю близькою до нейтральної – 5-7.

Типи розаріїв по компоновці

Читаючи описи типів розаріїв, Ви зможете визначити найбільш підходящий на вашій дачі, внести його в схему і надалі реалізувати.

Романтичний тип

Романтичний тип передбачає висадку витких сортів троянд пастельного кольору. У поєднанні з високорослими рослинами і кучерявими трояндами можна створити казкову атмосферу спокою і затишку. Вдалим вибором місцем для такого квітника буде альтанка.