Подовжене каре з чубчиком (фото) – 11 красивих ідей стрижки

Довге каре з чубчиком: 11 красивих ідей стрижки (фото)

Мода постійно змінюється, але деякі тенденції залишаються вічними. І ось знову подовжене каре з чубчиком знаходиться на піку популярності. Звичайно, тепер у нього з’явилися більш сучасні риси – потяг до асиметрії, рваного зрізу та легкої недбалості. Розповідаємо, які є варіанти та як носити популярну стрижку!

1. Класичне видовжене каре з чубчиком

Тут ще тріумфує чітка геометрія і рівний зріз для тих, хто віддає перевагу суворій класиці. Така зачіска ідеально поєднується з діловим стилем та ніжними романтичними образами.

Класичне видовжене каре з чубчиком

2. Асиметричне видовжене каре з чубчиком

Такий варіант – більш зухвалий, сміливий та вільний. Прямому волоссю стрижка надає більше обсягу та легкості, а від хвилястого не вимагає жорсткого укладання.

Асиметричне подовжене каре з чубчиком

3. Подовжене каре з чубчиком та косим проділом

Скошені проділи на бік зараз використовуються майже у всіх укладаннях. А все тому, що така незначна деталь миттєво робить стрижку більш актуальною та свіжою, а заразом – гармонізує риси обличчя.

Довге каре з чубчиком і косим проділом

4. Градуйоване видовжене каре з чубчиком

Раніше градуювання називали звичайним філіровкою, але суть прийому залишилася та ж. Воно надає карі легку недбалість, легкість та жіночність.

Градоване видовжене каре з чубчиком

5. Рване видовжене каре з чубчиком

Рваний зріз відрізняється від градуйованого ще більшим перепадом та різкістю. Стрижка підійде сміливим і темпераментним дівчатам, а ще – володаркам неслухняного кучерявого волосся.

Рване видовжене каре з чубчиком

6.Подовжене каре з чубчиком на пряме волосся

Ідеально пряме волосся виглядає одночасно дуже строго, але й дуже елегантно. Таку стрижку віддають перевагу впевненим у собі дівчатам, а від постійних труднощів із укладанням рятує рука професійного перукаря.

Довге каре з чубчиком на пряме волосся