Подовжене каре з чубчиком (фото) – 11 красивих ідей стрижки

Довге каре з чубчиком: 11 красивих ідей стрижки (фото)

Мода постійно змінюється, але деякі тенденції залишаються вічними. І ось знову подовжене каре з чубчиком знаходиться на піку популярності. Звичайно, тепер у нього з’явилися більш сучасні риси – потяг до асиметрії, рваного зрізу та легкої недбалості. Розповідаємо, які є варіанти та як носити популярну стрижку!

1. Класичне видовжене каре з чубчиком

Тут ще тріумфує чітка геометрія і рівний зріз для тих, хто віддає перевагу суворій класиці. Така зачіска ідеально поєднується з діловим стилем та ніжними романтичними образами.

Класичне видовжене каре з чубчиком

2. Асиметричне видовжене каре з чубчиком

Такий варіант – більш зухвалий, сміливий та вільний. Прямому волоссю стрижка надає більше обсягу та легкості, а від хвилястого не вимагає жорсткого укладання.

Асиметричне подовжене каре з чубчиком

3. Подовжене каре з чубчиком та косим проділом

Скошені проділи на бік зараз використовуються майже у всіх укладаннях. А все тому, що така незначна деталь миттєво робить стрижку більш актуальною та свіжою, а заразом – гармонізує риси обличчя.

Довге каре з чубчиком і косим проділом

4. Градуйоване видовжене каре з чубчиком

Раніше градуювання називали звичайним філіровкою, але суть прийому залишилася та ж. Воно надає карі легку недбалість, легкість та жіночність.

Градоване видовжене каре з чубчиком

5. Рване видовжене каре з чубчиком

Рваний зріз відрізняється від градуйованого ще більшим перепадом та різкістю. Стрижка підійде сміливим і темпераментним дівчатам, а ще – володаркам неслухняного кучерявого волосся.

Рване видовжене каре з чубчиком

6.Подовжене каре з чубчиком на пряме волосся

Ідеально пряме волосся виглядає одночасно дуже строго, але й дуже елегантно. Таку стрижку віддають перевагу впевненим у собі дівчатам, а від постійних труднощів із укладанням рятує рука професійного перукаря.

Довге каре з чубчиком на пряме волосся

7. Подовжене каре з чубчиком на хвилясте волосся

На чарівних кучеряках подовжене каре – той самий компроміс між короткими завитками, що стирчать, і довгими локонами. А для ще більшого ефекту спробуй мити голову за кучерявим методом!

Довге каре з чубчиком на хвилясте волосся

8. Подовжене каре з короткою чубчиком

Ще кілька років тому короткі геометричні та рвані чубчики були долею неформалів. Зараз це атрибут стильних та вільних модниць, які стежать за трендами, але не бояться експериментів!

Довге каре з короткою чубчиком

9.Подовжене каре з довгим чубчиком

Довга чубчик з таким же видовженим каром створює ефект романтичного каскаду. Вона візуально витягує кругле обличчя, ідеально доповнює жіночні образи та зручна на кожен день.

10. Подовжене каре зі скошеною чубком

Човник на бік став однозначною знахідкою для всіх, кому давно набрид неслухняний прямий зріз. Досі немає кращого способу візуально скоригувати риси обличчя!

Довжене каре зі скошеною чубчиком

11. Подовжене каре з чубчиком для дівчаток

Якщо юній модниці набридла коса до пояса, перш ніж переходити до радикальних дій, рекомендуємо почати з подовженого автомобіля! Для дівчаток, які тільки відрощують своє волосся, це теж стильна та зручна альтернатива!

Довге каре з чубчиком для дівчаток