Подовжене каре на тонкі волосся. Інструкція виконання різних видів стрижок каре

Подовжене каре на тонкі волосся – найбільш затребувана модель зачіски у майстрів і представниць з рідкісною і густою шевелюрою. Зачіска не втрачає своєї актуальності довгі роки, має безліч креативних варіантів виконання.

Класичний варіант каре з видовженими передніми пасмами

Розглянута стрижка в даній моделі підходить для будь-якого способу, дівчатам з будь-яким овалом обличчя і кольоротипом зовнішності.

Подовжене каре допоможе виправити вади зовнішності, наприклад:

  • широкоскулым жінкам зачіска візуально витягує форму особи;
  • подовжене каре на вузькому обличчі надає округлості;
  • на тонких волоссі з круглою формою обличчя добре поєднуються легкі хвилі, а ось чубчик — недоречна.

Стрижеться зачіска на вимитому волоссі. Спочатку робиться просунув по вертикалі, розділяючи масу волосся навпіл, далі за рівнем вух робиться горизонтальний проділ. Вибирається довжина, остригаются прядки по шиї.

Кожна сантиметрова прядка в 1 см стрижеться під кутом (до 20 градусів) від попередньої.

Підстригаючи до горизонтального просмикнула, працюють з скронями. Віскі стрижуться на довжину потиличних прядок. У завершенні кінці рівняються по всьому периметру.

Асиметричне каре з подовженням на тонкі волосся

Вертикально робиться проділ збоку на маківці з продовженням до потилиці. Відділяється прядка з 2-х сторін від просмикнула, затискається по вертикалі зовнішнього боки, двома пальцями, зістригали від верху до низу – це контрольна пасмо.

З допомогою діагонального просмикнула праворуч від контрольної пасма виділяється нова частина локонів, подчесывается до основної і зістригали з орієнтиром по довжині попередньої. В останню чергу зістригали висо

Далі все волосся слід розчесати тому, на маківці робиться новий проділ, ліворуч від попереднього. Виділяється нова прядка зверху з боку потиличної частини, до неї приєднуються укорочені волосся, при состригании вони будуть орієнтиром.

Таким чином пересуваються до правого скроні, кожна нова прядка зістригали з подовженням краю нижньої лінії. Так створюється подовжене каре. На тонке волосся. Це ідеальне рішення.

Рухаючись праворуч до скроневої частини таким же чином, як з лівого боку, до проходження лівій потиличній боку. Далі робиться дугоподібний просунув від лобової частини, з виділенням нової зони.

Відокремлюється частина від просмикнула, діагонально зістригали по потрібній довжині. Це дія повторюється до кінцевої прядки виска. Состригание відбувається з подовженням лінії краю до зовнішності.