Зачіски на розпущене волосся з плетінням, вечірні або на кожен день, фото

Довге волосся є самим справжнім прикрасою жінки. Звичайно, вони повинні виглядати здоровими і доглянутими. Потрібно регулярно фарбувати коріння і освіжати колір, а також підрівнювати кінчики. Але як би вони добре не виглядали, набридає щодня ходити з розпущеним волоссям або збирати їх в хвіст. Адже так просто робити самостійно зачіски на розпущене волосся. Різноманітність укладок дозволить без особливого праці вносити зміни в свій зовнішній вигляд.

Дівчатам з довгим волоссям як не можна краще підійдуть напіврозпущені варіанти зачісок. Їх можна носити з чубком і без неї. Щоб зробити найпростішу укладання, потрібно чисті волосся розділити по горизонталі на дві частини. Лінія поділу розташована на лінії вух на потиличній частині голови.

В укладанні буде задіяна тільки верхня частина волосся, яку потрібно підняти рукою вгору і тримати. Потім їх необхідно скропити лаком і за допомогою гребеня з тупими зубцями з внутрішньої сторони зробити начісування знизу і по напряму вгору.

Потім потрібно зробити акуратний валик і зафіксувати його до нижньої частини волосся невидимкою. Після цього залишиться тільки поправити вибилися локони, лежати волосся повинні півколом. І зачіска набуде гарний та охайний вигляд.

Можна також злегка завити локони. Так зачіска буде виглядати нарядно і її можна використовувати для вечірнього виходу. До речі, такий спосіб укладання можна використовувати дамам з не дуже довгим волоссям.

Найпростішим способом укласти волосся можна назвати локони. Потрібно все волосся розділити на окремі пасма і кожну накрутити на бігуді. Після закінчення необхідного часу їх потрібно зняти і розділити локони пальцями рук. Чубчик і прилеглі до лиця волосся потрібно накрутити плойкою і укласти на одну сторону. Всю зачіску закріпити лаком.

Крім бігуді можна використовувати плойку, щипці, папірці, шматочки тканини, гумки. Вибір того чи іншого засобу залежить від наявності вільного часу і великі або дрібні повинні бути завитки.

Швидко і легко можна зробити плетений обідок. Для цього над вухом потрібно взяти пасмо волосся, розділити її навпіл. Ці два пасма переплести між собою так, щоб вийшов канатик. Кінчики потрібно зафіксувати гумкою, щоб вони не расплетались. Потім канатик потрібно перекинути через лоб і зафіксувати з іншого боку під волоссям невидимкою. Аналогічний канатик потрібно заплести і з іншого боку, також перекинути через лоб вище або нижче першого і зафіксувати аналогічним способом. Канатики повинні лежати акуратно і рівно, наче він один.

Тим, кому подобаються зачіски з плетінням кісок, можна зробити укладку в стилі Бохо. Для цього потрібно зробити бічний проділ. Праворуч від нього взяти пасмо і розділяти на три рівні частини, з яких потрібно заплести косичку. Плетіння потрібно трохи розтягнути. Потім, пропустивши її через потилицю, зафіксувати невидимкою недалеко від вуха.

Потрібно зробити аналогічну косичку з протилежного боку. Її також потрібно злегка розтягнути, пропустити під першою і закріпити. Обидві коси рекомендується додатково зафіксувати кількома шпильками.

Взагалі, плетіння є модним варіантом укладок. Вони дуже красиві і завжди незвично виглядають. Кіски, джгутики і канатики можуть бути абсолютно різними. Їх можна використовувати окремо або при створенні однієї зачіски вони можуть доповнювати один одного. Їх додатково прикрашають квітами, незвичайними шпильками або блискітками.

Деякі зачіски можна зробити за лічені хвилини, а на інші потрібно набагато більше часу. Для того, щоб оволодіти навичками, варто подивитися відео майстер-класів в інтернеті і виділити достатньо часу для тренувань.

Окремої уваги заслуговують вечірні зачіски. Якщо часу на відвідування перукарні немає, то можна і своїми руками швидко і красиво укласти волосся. Спочатку нижню половину волосся треба завити плойкою, зробивши попередньо бічний проділ. Потім потрібно взяти одну пасмо, що обрамлює особа. Її потрібно завести назад і зробити кільце, обвивши навколо двох пальців на один оборот. Середину кільця потрібно зафіксувати невидимкою до волосся.

Далі знадобиться зробити ще три або чотири аналогічних кільця з цієї ж сторони, також їх закріпивши. Потім потрібно виконати аналогічні дії з іншого боку. Зачіску потрібно закріпити лаком. Якщо укладання здається нудною, можна прикрасити її декоративними шпильками.

Дуже модним є укладання волосся на бік. Вранці, запізнюючись на роботу або навчання, цю зачіску можна зробити за пару митей. Потрібно добре розчесати волосся і укласти їх на один бік, окропивши їх лаком. Нічого складного, але виглядати волосся буде більш цікаво. Крім того, відкривши шию з одного боку, можна додати образу жіночності і привабливості. Саме тому багато зірки вибирають таку укладку для щоденного використання. Вона, до речі, вважається ідеальною для волосся середньої довжини.

Якщо довге волосся набридло і хочеться чогось новенького, слід подивитися фото зачісок в інтернеті. Можна знайти багато цікавих і нескладних у виконанні варіантів.