Подовжене каре без чубчика (фото) – 10 красивих ідей стрижки

Довге каре без чубчика: 10 красивих ідей стрижки (фото)

Хоч чубки і знову стрімко увірвалися на подіуми та в модний глянець, але не всі готові повертатися до них знову. Адже така жива пам’ять про ці жахливі місяці спроб нарешті її відростити до пристойної довжини! Якщо це твоя історія – то ми маємо вирішення проблеми. Тільки поглянь, як ефектно виглядає звичайне видовжене каре без чубчика!

1. Класичне видовжене каре без чубчика

Класика – це чітка геометрія, рівні лінії та прямий зріз. Випрями волосся – і отримаєш ідеальний діловий образ, а легка хвиля відразу нагадує про романтичні вечори та безтурботні прогулянки.

Класичне видовжене каре без чубчика

2. Асиметричне видовжене каре без чубчика

Нині мода як ніколи відкрита для асиметрії, перепадів довжини та інших експериментів. Тож якщо тобі давно хотілося спробувати щось сміливе – настав час!

Асиметричне подовжене каре без чубчика

3. Подовжене каре без чубчика на пряме волосся

Головна особливість такої стрижки – її бездоганність у всіх сенсах, адже вона буквально лежить волосок до волоска. Але втілити в життя таку мрію перфекціоніста може лише досвідчений майстер.

Довге каре без чубчика на пряме волосся

4. Подовжене каре без чубчика на хвилясте волосся

Звичайне каре не завжди виграшно виглядає на кучерявому волоссі, яке може занадто стирчати і пушитися при такій довжині. А ось із подовженим проблеми не виникає – ти точно отримаєш ту грайливу та повітряну стрижку, про яку мрієш!

Довге каре без чубчика на хвилясте волосся

5. Градоване видовжене каре без чубчика

Філювання зрізу – не нова знахідка, а вже давно звичний прийом для надання стрижці легкості та легкості. Зараз він удосконалився і отримав іншу назву, а виглядає набагато природніше та акуратніше.

Градоване видовжене каре без чубчика

6. Рване видовжене каре без чубчика

Якщо гладкі геометричні стрижки для тебе надто нудні та «прилизані», тоді вибирай рваний край. Нарочита грубість і недбалість виглядає дуже стильно на контрасті з такою, здавалося б, лаконічною зачіскою.

Рване видовжене каре без чубчика

7. Подовжене каре без чубчика з косим проділом

Роками у класичного прямого проділу не було альтернативи, адже він іде далеко не кожною. Зараз мода фривольніша і дозволяє укладати волосся, як зручно і красиво саме тобі!

Довге каре без чубчика з косим проділом

8. Подовжене каре без чубчика з поголеною скронею

На перший погляд здається, щоб виголені віскі – доля неформальних образів. Але вже кілька років такі стрижки утримуються на піку популярності, і модниці навіть голять красиві візерунки.

Довге каре без чубчика з поголеною скронею

9. Подовжений бобкаре без чубчика

Від звичайного каре боб відрізняється лінією зрізу, яка проходить зверху вниз паралельно вилицям. В оригіналі це досить коротка стрижка, але й у подовженій інтерпретації вона виглядає напрочуд свіжо.

Довжене боб каре без чубчика

10. Подовжене каре без чубчика для дівчаток

Юні модниці теж мріють про стильні дорослі стрижки, але не можна забувати і про практичність. Подовжена каре підходить ідеально, адже його легко зібрати в хвіст і навіть можна поекспериментувати з зачісками.

Довге каре без чубчика для дівчаток