Подовжене каре без чубчика (фото) – 10 красивих ідей стрижки

Довге каре без чубчика: 10 красивих ідей стрижки (фото)

Хоч чубки і знову стрімко увірвалися на подіуми та в модний глянець, але не всі готові повертатися до них знову. Адже така жива пам’ять про ці жахливі місяці спроб нарешті її відростити до пристойної довжини! Якщо це твоя історія – то ми маємо вирішення проблеми. Тільки поглянь, як ефектно виглядає звичайне видовжене каре без чубчика!

1. Класичне видовжене каре без чубчика

Класика – це чітка геометрія, рівні лінії та прямий зріз. Випрями волосся – і отримаєш ідеальний діловий образ, а легка хвиля відразу нагадує про романтичні вечори та безтурботні прогулянки.

Класичне видовжене каре без чубчика

2. Асиметричне видовжене каре без чубчика

Нині мода як ніколи відкрита для асиметрії, перепадів довжини та інших експериментів. Тож якщо тобі давно хотілося спробувати щось сміливе – настав час!

Асиметричне подовжене каре без чубчика

3. Подовжене каре без чубчика на пряме волосся

Головна особливість такої стрижки – її бездоганність у всіх сенсах, адже вона буквально лежить волосок до волоска. Але втілити в життя таку мрію перфекціоніста може лише досвідчений майстер.

Довге каре без чубчика на пряме волосся

4. Подовжене каре без чубчика на хвилясте волосся

Звичайне каре не завжди виграшно виглядає на кучерявому волоссі, яке може занадто стирчати і пушитися при такій довжині. А ось із подовженим проблеми не виникає – ти точно отримаєш ту грайливу та повітряну стрижку, про яку мрієш!

Довге каре без чубчика на хвилясте волосся

5. Градоване видовжене каре без чубчика

Філювання зрізу – не нова знахідка, а вже давно звичний прийом для надання стрижці легкості та легкості. Зараз він удосконалився і отримав іншу назву, а виглядає набагато природніше та акуратніше.

Градоване видовжене каре без чубчика