Подарунок татові на День народження своїми руками: 14 ідей, як зробити (фото та відео)

Подарунок татові на День народження своїми руками

В особливий день завжди хочеться порадувати близьку людину чимось цікавим. Адже подарунок – це не про гроші, а про кохання та увагу. Здається, що здивувати тата на День народження – майже непосильне завдання. Але ми не боїмося складних викликів та підібрали для тебе 14 ідей подарунків, які можна зробити своїми руками!

1. Планшет із побажаннями

Свіжа і незвичайна ідея точно розтопить серце найсуворішого батька! А тобі знадобиться лише пачка кольорового картону, стікери або клей, кольорові ручки та фломастери. Можеш навіть повністю повторити на картонному планшеті татовий робочий стіл, а під кожною іконкою сховай кумедні тематичні побажання.

Планшет з побажаннями - Подарунок татові на День народження своїми руками

2. Топіарій із кавових зерен

Декоративне домашнє дерево прикрасить робочий стіл і щодня радуватиме погляд. Кавовий топіарій точно сподобається цінителям ароматного напою, адже фоново виділятиме той самий улюблений запах.Тільки подбайте про стійку підставу, щоб деревце твердо стояло і не падало!

Топіарій з кавових зерен - Подарунок татові на День народження своїми руками

3. Фартух

Якщо твій тато – справжній шеф-кухар, то йому знадобиться практичний фартух з кишеньками. Використовуй щільну та немарку тканину, а для пояса підійде спеціальний ремінь чи навіть ремінь від сумки. А якщо зробити більше кріплень, клапанів та гумок – отримаєш зручний фартух для інструментів.

Фартук - Подарунок татові на День народження своїми руками

4. Сейф із книги

Зі старої книги можна зробити чудовий домашній сейф для цінностей та грошей. Потрібно лише акуратно вирізати середину та обробити всі стики щільним шаром клею ПВА. Додатково можеш сховати у схованку ще якусь милу серцю дрібничку.

Сейф із книги - Подарунок татові на День народження своїми руками

5. Організатор для канцтоварів

Кожному діловому чоловікові знадобиться органайзер для канцтоварів та інших підручних дрібниць. Якщо робиш подарунок татові на День народження – головне, не перестаратися з декором! Адже більшість чоловіків віддають перевагу мінімалізму і скептично ставляться до рюшів і мережив.

Органайзер для канцтоварів - Подарунок татові на День народження своїми руками