Подарунок подрузі на День народження своїми руками: 10 ідей, як зробити (фото та відео)

Подарунок подрузі на День народження своїми руками

Не знаєш, що подарувати коханій подружці, щоб вона пораділа? Не хочеться обмежуватися нудними покупними цукерками та магазинними листівками – цього добра їй і без того принесуть! А якщо зробити подарунок подрузі на День народження своїми руками? Думаєш, це підходить тільки дитсадківцям? Ми з нашою добіркою креативних ідей готові посперечатися!

1. Декоративні свічки

Зробити гарні святкові свічки можна із покупного парафіну або переплавлених старих свічок. Тобі знадобиться ґнот, свічник та різний декор. Черги кольори, додай блискітки, використовуй черепашки, сухоцвіти та лимонні часточки.

Декоративні свічки - Подарунок подрузі на День народження своїми руками

2. Бомбочки для ванни

Змішай дрібну сіль із лимонною кислотою 2:1, додай ароматизатори, барвники, ефірні олії та інші наповнювачі. Можна зробити різнокольорові бомби для ванни або бомби з блискітками.Головне – дати масі добре просохнути у формах!

Бомби для ванни - Подарунок подрузі на День народження своїми руками
Бомби для ванни - Подарунок подрузі на День народження своїми руками

3. Вазон із солодощами

Коробка цукерок як подарунок на День народження – це дуже нудно, а ось милий вазон з улюбленими солодощами точно порадує подругу. Для основи тобі знадобиться горщик, шматок пінопласту та шпажки, які потрібно приклеїти до батончиків. Дно вазону задекоруй штучною травою, нитками, стрічками, ґудзиками або будь-яким іншим дрібним декором.

Вазон із солодощами - Подарунок подрузі на День народження своїми руками

4. Браслет зі стрічки

З тонкої стрічки та великих бусин виходить гарний браслет – достатньо зібрати все на нитку гармошкою.Прикраса може виглядати по-різному, залежно від матеріалів. Наприклад, щільна темна стрічка та перли або напівпрозора тасьма зі скляними намистинами.

Браслет зі стрічки - Подарунок подрузі на День народження своїми руками

5. Скринька з книги

Візьми книгу в твердій обкладинці та щедро помаж усі грані клеєм, щоб з’єднати сторінки. Виріж отвір-схованку, відступаючи від країв по 2 см. Промаж клеєм внутрішні грані і дай конструкції добре просохнути, а потім прикрась обкладинку і подаруй подрузі на День народження!

Скринька з книги - Подарунок подрузі на День народження своїми руками
Скринька з книги - Подарунок подрузі на День народження своїми руками