Подарунок мамі на День народження своїми руками: 8 ідей, як зробити (фото та відео)

Подарунок мамі на День народження своїми руками

Найбільше букетів та грошей світу мами цінують подарунки, зроблені своїми руками. Адже вироби завжди несуть частинку душі та кохання, які ти в них вкладаєш. Але ж хочеться, щоб сюрприз для найближчої людини на світі був ще красивим і корисним. Пропонуємо 8 цікавих ідей до Дня народження коханої мами!

1. Торт із цукерок

Для гарного та акуратного цукеркового торта потрібні будь-які довгі довгасті цукерки. Виріж із картону коло-основу і виставляй бортики вертикально. З’єднуй їх між собою тонким скотчем або переплітай стрічкою, як кошик. Якщо у тебе є товстий лист пінопласту, акуратно виріж основу з нього – так приклеювати борти ще простіше.

Внутрішності торта можна наповнити дрібнішими цукерками, різнокольоровими льодяниками або драже, маленьким печивом або горіхами зі згущеним молоком. Можеш зробити торт-скриньку з кришкою або навіть поєднати кілька ярусів за тим самим принципом. Для прикраси підійдуть квіти, маленькі сувеніри, стрічки, намистини та мережива. Оригінальний подарунок мамі на День народження, зроблений своїми руками – готовий!

Торт із цукерок - Подарунок мамі на День народження своїми руками
Торт із цукерок - Подарунок мамі на День народження своїми руками

2. Косметичка у стилі пэчворк

Якщо в тебе залишилося багато непотрібних клаптиків тканини від твоїх виробів та творчості, то з них легко можна зробити ефектну косметичку на подарунок мамі. Відмінність від звичайної тканини в тому, що спочатку тобі потрібно пошити саме полотно. Виклади з обрізків гарний колаж і поступово зшивай їх між собою. Краї швів обробіть зигзагом або обметайте вручну.

Коли закінчиш, перенеси форму майбутньої косметички, залишаючи припуски на шви. Найпростіше зробити звичайну прямокутну, але можеш поекспериментувати з формами та обсягом. Зший ще одну таку ж заготовку зі звичайної підкладкової або синтетичної тканини і вклади її всередину.

Косметичка у стилі пэчворк - Подарунок мамі на День народження своїми руками
Косметичка в стилі пэчворк - Подарунок m на День народження своїми руками