Підбір стрижки за формою обличчя. Типи обличчя і ідеальні стрижки для них

Модними бувають не тільки одяг, взуття, аксесуари, але і стрижки. Однак останні не завжди є універсальними і підходять не всім дівчатам. Тому стилісти рекомендують робити підбір стрижки у формі обличчя, що дозволить не тільки зробити образ більш стильним, але і допоможе підкреслити всі достоїнства зовнішності, вміло сховавши її недоліки.

Особливості різних типів обличчя

Підбір стрижки за формою обличчя – це перше, з чого слід починати при зміні іміджу або чергового походу в салон краси. Цей параметр може серйозно вплинути на кінцевий результат. Кожна форма обличчя унікальна по-своєму, має свої відмінні характеристики.

Обличчя у формі овалу прийнято вважати ідеальним — до нього йде практично будь-яка стрижка

Овальна форма обличчя

Існує думка серед стилістів всього світу, що ця форма обличчя однозначно є ідеальною. Відстань між кожною точкою на обличчі правильне. Тому навіть невмілий майстер легко впорається з створенням образу для дівчини з такою формою обличчя.

Відмінними рисами цієї форми є видатні вилиці, верхня і нижня частина обличчя щодо дорівнює. Безумовно, лінії обличчя несуть округлий характер.

Кругла форма обличчя

Дівчатам з круглим обличчям характерні прямо пропорційна довжина обличчя з його шириною. При цьому повна відсутність різких ліній, тобто риси обличчя плавні і м’які.

Трикутна форма обличчя — це широкий лоб, загострене підборіддя і виділені вилиці