Перманентний макіяж брів. Техніка розтушовування. Фото результатів

Доглянуті і красиві брови сьогодні в тренді. Саме вони складають основу сучасного макіяжу, підкреслюючи виразність очей і роблячи образ більш витонченим і стильним.

Але щоб привести їх в порядок, потрібно витратити чимало часу і зусиль. Щоб бути привабливою в будь-який час доби і не втрачати дорогоцінні хвилини на промальовування брів, можна зробити перманентний макіяж.

Перманентний макіяж брів, техніка розтушовування (фото)

Салонна процедура перманентного макіяжу полягає в колірної корекції брів одним або кількома пігментними речовинами, яка дозволяє створити бажаний колір,контур і густоту,приховати дрібні дефекти. При цьому барвник вводиться під верхній шар шкіри.

Перманентний макіяж брів вважається однією з найпопулярніших косметичних процедур. Це пов’язано з тим, що красиві й рівні брови від природи зустрічаються вкрай рідко.

При перманентному макіяжі брів проводиться м’яка промальовування, схожа зі звичайним фарбуванням.

Домогтися правильного вигину і пропорційної довжини виходить не у всіх. Татуаж брів, при роботі досвідченого майстра, дає чудовий результат і тримається декілька років. Фахівці виділяють кілька основних методів татуажу. Найбільш популярна процедура, при якій використовують техніку розтушовування.

Перманентний макіяж брів – техніка розтушовування (див. фото до і після) дозволяє побачити перетворення зовнішності. При такому вигляді татуажу проводиться м’яка промальовування, схожа зі звичайним фарбуванням.

При цьому створюється ефект димки, який можна створити за допомогою м’якого олівця або тіней, тільки у разі нанесення стійкого пігменту ефект від макіяжу збережеться надовго.

Майстер часто використовує кілька відтінків пігменту, що дозволяє зробити плавний перехід кольору і натуральну архітектуру брів.

Особливості техніки розтушовування можна виділити в список:

  • плавні нечіткі лінії;
  • нанесення поверх брів;
  • природний вигляд;
  • техніка дозволяє змінити форму, ширину і довжину брів;
  • проводиться під місцевим знеболенням;
  • дозволяє приховати проведений раніше неякісний татуаж.