Педикюр (50 фото) – модні та красиві ідеї

Педикюр: модні та красиві ідеї (50 фото)

Акуратний педикюр – це насамперед про здоров’я твоїх ніг та нігтів. Але й про естетику забувати не обов’язково. Тим більше, ми вже зібрали добірку модних та красивих ідей педикюру!

1. Однотонний педикюр

Прості однотонні дизайни досі залишаються найпопулярнішими у педикюрі. Змінюються лише відтінки. У твоєму розпорядженні класика – чорний, білий та пастельні тони. Цього року буде дуже актуальним сірий у всій його різноманітності, від найсвітліших до найтемніших. А в теплу пору року сміливо вибирай жовтий.

Однотонний педикюр
Однотонний педикюр

2. Нюдовий педикюр

Найуніверсальніший варіант, доречний на всі випадки життя – це нюд. У році зверни увагу на холодні, навіть трохи сіруваті відтінки бежевого. Дуже актуальні брудні та припилені пастельні кольори, на кшталт попільної троянди. А ще добре виглядає напівпрозорий молочний – легкий, ніжний та елегантний.

Нюдовий педикюр
Нюдовий педикюр

3. Френч

Френч – це стара та перевірена класика не лише для манікюру, а й для педикюру. І загальні тенденції тут залишаються тими самими – мода тяжіє до експериментів та креативних рішень. Спробуй різнокольоровий френч, наприклад – рожевий, блакитний, зелений чи оранжевий. Один ніготь можна повністю пофарбувати у той самий колір або зробити легкий акцентний дизайн.

Френч

4. Червоний педикюр

Ми не могли обминути яскравий і експресивний червоний. Коли хочеться додати до життя трохи вогню – це найкращий варіант! Тим більше, на ногах таке покриття не заважає навіть найсуворішому робочому дрес-коду. До речі, у актуальні саме вогняні та червоні відтінки. А ще – глибокі винні, бордові та ягідні.

Червоний педикюр
Червоний педикюр