Вечірній макіяж – покрокові уроки (70 фото)

Вечірній макіяж: покрокові уроки (70 фото)

Можна годинами вибирати найрозкішнішу сукню та шукати під неї ідеальні туфлі. Або болісно перебирати аксесуари, порівнювати десяток сумочок та вигадувати креативну зачіску. Але це буде не повним без ефектного вечірнього макіяжу! Розповідаємо, чим він відрізняється та як його зробити!

Чим відрізняється вечірній макіяж?

Вечірній макіяж – яскравий та інтенсивний. Можна сміливо використовувати темні тіні, жирну підводку, кольорову помаду і все те, що в денному світлі виглядає занадто помітно і зухвало. Суворих канонів вечірнього макіяжу немає, навпаки – він дозволяє експерименти.

Використовуй стійкі та застигаючі засоби, бази та фіксатори. Так під час заходу тобі не доведеться думати, що тіні скочуються, а помада надрукується на келиху. Можна використовувати складніші, щільніші та важкі текстури, але не нашаровуй, щоб не було ефекту штукатурки!

Чим відрізняється вечірній макіяж

Помилки вечірнього макіяжу

Вечірній макіяж дозволяє багато вільностей, але навіть у ньому є поширені помилки, які можуть зіпсувати тобі образ.Ми вже з’ясували, що не потрібно робити, щоб бути справжньою зіркою!

Нерівний тон

Будь-який інтенсивний макіяж добре виглядає тільки на ідеальній шкірі. У реальному житті для вирівнювання тону використовуються тональні основи, кушони, консилери, коректори та інші засоби. «Гола» шкіра, як і неправильно підібраний засіб, у поєднанні з яскравими очима та губами виглядає не надто виграшно.

Нерівний тон - Помилки вечірнього макіяжу

Зона декольте

Не забудь нанести тональний засіб на зону декольте, щоб не було дивного розмаїття відтінків. Пам’ятай, що зміна освітлення підкреслить всі відмінності, які на перший погляд не видно.

Зона декольте - Помилки вечірнього макіяжу