Модні жіночі стрижки на коротке волосся (фото)

Модні жіночі стрижки на коротке волосся (фото)

Останні кілька років короткі жіночі стрижки б’ють усі рекорди за популярністю. Незалежно від віку та переваг, жінки рішуче обрізають волосся та експериментують з модними тенденціями. Шукаєш нові ідеї для натхнення? Ми зібрали для тебе вибірку найактуальніших варіантів!

1. Піксі

Головна та найпопулярніша модна стрижка останніх сезонів – екстравагантна піксі. Мало що краще та ефектніше підкреслює риси обличчя та одночасно залишає простір для творчих експериментів.

Піксі - Модні жіночі стрижки на коротке волосся

2. Гарсон

Нарочито недбала стрижка гарсон робить повсякденний образ ще більш жіночним та витонченим. Її знову ввели в моду голлівудські зірки, адже вона не лише гарна, а й практична.

Гарсон - Модні жіночі стрижки на коротке волосся

3. Боб-каре

Боб або боб-каре дуже різноманітні за виконанням, і беззастережно загальними залишаються лише обсяг та округлі форми. У моді – виражений перепад довжини та асиметрія.

Боб-каре - Модні жіночі стрижки на коротке волосся

4. Каре

Укорочене каре відкриває простір фантазії, щоб ефектно поєднувати традиційну стрижку з модним креативом. Філірування, асиметрія, додатковий об’єм, скошена чубчик – все це робить свіже каре.

Каре - Модні жіночі стрижки на коротке волосся

5. Градуювання

Різнорівневі градуйовані стрижки знову актуальні у році. Рвані пасма, філіровка, перепади довжини знову виглядають свіжо і трендово.

Градуювання - Модні жіночі стрижки на коротке волосся
Градуювання - Модні жіночі стрижки на коротке волосся

6. Геометрична асиметрія

На перший погляд, подібні стрижки здаються занадто екстравагантними. Це сміливий молодіжний варіант, який добре поєднується з кольоровим фарбуванням та яскравим макіяжем.

Геометрична асиметрія - Модні жіночі стрижки на коротке волосся

7. Паж

Короткий паж ідеально підходить для прямого волосся і надає їм візуального об’єму. Така стрижка виглядає дуже жіночно та елегантно, так що гармонійно доповнить діловий стиль.

Паж - Модні жіночі стрижки на коротке волосся