Новорічний адвент-календар своїми руками – 8 красивих ідей як зробити (фото)

Новорічний адвент-календар своїми руками: 8 красивих ідей

Коли до свята лишається місяць – щодня буквально на рахунку. Вже хочеться прикрашати ялинку, закуповуватися мандаринами та вирізати сніжинки. Ще більше святкового настрою створюють адвент-календарі, у віконцях яких щодня ховаються маленькі та приємні сувеніри. Тримай 8 класних способів, як зробити новорічний адвент-календар своїми руками!

1. Адвент-календар у вигляді будиночків

Вільний стіл або комод перетворюється на справжнє різдвяне містечко, в якому на гостей щодня чекають сюрпризи. Для таких чарівних будиночків достатньо упаковки картону, ножиць та набору фарб!

Новорічний адвент-календар у вигляді будиночків своїми руками

2. Новорічний адвент-календар із тканини

Тканинні кишеньки на гарному святковому панно виглядають дуже яскраво та ошатно. Настала зоряна година всіх маленьких квітчастих обрізків, які все шкода було викинути.

Новорічний адвент-календар з тканини своїми руками

3. Адвент-календар на гілці

Дуже красиво та оригінально виглядають маленькі святкові упаковки, розвішані на гілці. Її можна повісити вздовж стіни або прикрасити вікно, обвернути дощем і доповнити ялинковими іграшками.

Новорічний адвент-календар на гілці своїми руками

4. Адвент-календар на вішалці

Звичайну домашню вішалку можна пристосувати під дуже милий та барвистий адвент-календар. А якщо хочеш, змайструйте основу самостійно з палиці та декоративного шнура.

Новорічний адвент-календар на вішалці своїми руками

5. Новорічний адвент-календар у вигляді вінка

Різдвяний вінок із зворушливими новорічними подарунками – що може бути кращим? Зроби маленькі коробочки з картону або використовуй сірникові коробки, обклеєні пакувальним папером. Основу вінка оберни красивою стрічкою та зав’яжи бант.

Новорічний адвент-календар у вигляді вінка своїми руками

6. Адвент-календар із побажаннями

Записки, побажання та прогнози зручно розкладати в адвент-календар у вигляді невеликих конвертиків. Стане в нагоді кольоровий та пакувальний папір, стікери, наклейки та фломастери.

Новорічний адвент-календар з побажаннями своїми руками