Новорічні іграшки на ялинку своїми руками (50 фото)

Новорічні іграшки на ялинку своїми руками: красиві ідеї (50 фото)

Іграшки ручної роботи завжди особливо цінувалися серед однотипних магазинних фігурок. Вони чудово прикрасять будинок і стануть зворушливим подарунком, адже кожен виріб несе в собі частинку душі того, хто її створював. Хочеш спробувати? Зібрали для тебе 10 простих та красивих ідей новорічних іграшок на ялинку своїми руками!

1. Проста фетрова ялинка

Наріж фетр на квадратики різного розміру – їхня кількість впливає на розмір та обсяг ялинки. На товсту нитку надягни бусину-основу, збери всі шари і зверху закріпи декоративною бусиною-вершиною з петлею.

Проста фетрова ялинка - Новорічні іграшки на ялинку своїми руками

2. Ялинка з пакувального картону

З щільних листів різнокольорового картону або пакувального паперу виріж по дві деталі. Склади їх навпіл, щоб не було видно виворітного боку. Зроби надрізи майже до кінця, встав одну в іншу і просмикни петлю.

Ялинка з пакувального картону - Новорічні іграшки на ялинку своїми руками

3. Диско-куля на ялинку

Якщо в тебе залишилися старі непотрібні диски, які давно шкода викинути – настала їхня зоряна година. Акуратно наріж ножицями на хаотичні шматочки і виклади на клей-пістолет. Підійде як скляна, так і пластикова прозора основа.

Диско-куля - Новорічні іграшки на ялинку своїми руками

4. Їжачок їх намистин

Візьми круглу пінопластову основу та старі намисто – чим більше і різноманітніше вони будуть, тим краще. Густо покрий голочками з них всю кулю за допомогою шпильок або навіть довгих тонких цвяхів. Закріпи гарну петлю зі стрічки в тон.

Їжачок їх бусин - Новорічні іграшки на ялинку своїми руками

5. Новорічні іграшки з макаронів

Макарони різної форми – справжній пазл чи конструктор.З них можна викладати оригінальні зірочки, сніжинки та будь-які інші фігурки. Використовуй білу та срібну фарбу, штучний сніг, блискітки, дощ, стрічки та інший декор.

Новорічні іграшки з макаронів на ялинку своїми руками