Новорічна ялинка своїми руками – 10 легких ідей (фото)

Новорічна ялинка своїми руками: 10 легких ідей (фото)

Не обов’язково купувати живе дерево, щоб порадувати себе та сім’ю гарною новорічною ялинкою. Навіть якщо в тебе зовсім нема часу чи місця – це не вирок. Яскраві альтернативи якраз у тренді, та й виглядають набагато оригінальніше. Знайшли щонайменше 10 ідей, як зробити новорічну ялинку своїми руками з підручних матеріалів!

1. Новорічна ялинка з гофрованого паперу

А точніше, це ялинка з трояндок із гофрованого паперу. Наріж багато однакових кружечків і згорни в об’ємні багатошарові бутони. А потім просто приклей їх до картонної основи у вигляді конуса.

Новорічна ялинка з гофрованого паперу своїми руками

2. Новорічна ялинка з пір’я

Дуже незвичайний варіант, від якого зазвичай у захваті діти. Потрібні декоративні пір’я, паперова основа-конус, клей-пістолет та дрібні легкі намистини для прикраси.

Новорічна ялинка з пір'я своїми руками

3. Новорічна ялинка з гірлянди, що світиться

Звичайна довга ялинкова гірлянда перетворюється на чудове новорічне дерево. Потрібно лише красиво викласти її по стіні і додати трохи прикрас до смаку.

Новорічна ялинка зі гірлянди, що світиться своїми руками

4. Новорічний топіарій у вигляді ялинки

Таке деревце можна зберегти після свят до кінця року, щоб воно приносило до будинку благополуччя. Використовуйте нитки, намистини, стрази, стрічки, штучні квіти, шишки та будь-який інший декор.

Новорічний топіарій у вигляді ялинки своїми руками

5. Новорічна ялинка з одноразових вилок

Кутливий і незвичайний варіант, який насправді дуже ефектно виглядає. Окрім самих виделок та стійкого каркасу стане в нагоді зелена фарба, блискітки, штучний сніг, бантики та намисто.

Новорічна ялинка з одноразових вилок своїми руками

6. Новорічна ялинка з гілок

Дуже красива та декоративна ялинка у скандинавському стилі виходить із грубих та необроблених гілок різної довжини. До речі, круглі спилки також можна використовувати – буде практично святковий пазл.

Новорічна ялинка з гілок своїми руками