Найвибагливіші кімнатні рослини – фото та назви (каталог)

Найневибагливіші кімнатні рослини: фото та назви (каталог)

Якщо ти давно мрієш про власний зелений куточок будинку, але переживаєш, що не впораєшся з примхливими квітами – ця добірка для тебе. Тому що ми зібрали каталог найвибагливіших кімнатних рослин з фото, назвами та описами!

1. Сансевієрія

За красивою та витонченою назвою ховається ефектна листяна рослина, яку у нас називають «тещиною мовою». Освітлення впливає тільки на забарвлення листя, пересаджують сансевієрію раз на кілька років, а добрий грунт не потребує додаткового підживлення.

Сансевієрія - Найневибагливіші кімнатні рослини

2. Хлорофітум

Це лише зовні хлорофітум здається ніжним та делікатним. Насправді це практично трав’янисте бур’ян, щоб зіпсувати яке – треба ще постаратися. Навіть якщо ти випадково його заллєш, приморозиш або перегрієш – він оговтається, коли умови стабілізуються.

Хлорофітум - Найневибагливіші кімнатні рослини

3. Алое

Алое на підвіконнях розводили ще наші бабусі, бо його цілющі властивості відомі у всьому світі. Стійка рослина переносить спеку, прохолоду, сонце, тінь, бідний ґрунт та рідкісний полив.

Алое - Найневибагливіші кімнатні рослини

4. Герань

Через яскраве і пишне цвітіння може здатися, що герань потребує постійної турботи та уваги. Але це зовсім негаразд. Їй добре на підвіконні, на балконі або навіть у вуличних коробах.

Герань - Найневибагливіші кімнатні рослини

5. Шлюмбергера

Це той самий декабрист, який теж раніше був у всіх квартирах. Технічно це кактус, тільки в нього немає голок, і він не любить яскраве сонце. Взимку шлюмбергера радує яскравим цвітінням, яке триває до кінця січня.

Шлюмбергера - Найневибагливіші кімнатні рослини

6. Хойя

Це один із найстійкіших різновидів плюща, якому однаково добре і на жаркій кухні, і у темній ванній кімнаті. Кажуть, що хойя може обходитися без поливу до кількох місяців, але ми таки не рекомендуємо перевіряти такі крайнощі.

Хойя - Найневибагливіші кімнатні рослини