Молочний манікюр (50 фото) – модні тенденції та красиві ідеї дизайну нігтів

Молочний манікюр: модні тенденції та красиві ідеї (50 фото)

Молочний манікюр – це альтернатива бежевим нюдам, коли хочеться чогось легшого та повітрянішого. Покриття дуже ефектно виглядає і носиться набагато практичніше чистого білого. До того ж можна підібрати відтінок під тон твоєї шкіри та нігтьової пластини.

1. Однотонний молочний манікюр

Гарний молочний колір у якийсь момент майже витіснив бежевий та білий. Наразі вони благополучно уживаються разом, але «молочка» все ще залишається зіркою студій манікюру.

Однотонний молочний манікюр
Однотонний молочний манікюр

2. Матовий молочний манікюр

Матовий молочний виглядає цікавіше і глибше за білий завдяки складності відтінку. Але проблеми тут самі: готуйся регулярно протирати покриття міцелярною водою.

Матовий молочний манікюр

3. Молочний напівпрозорий манікюр

Серед молочних лаків та баз дуже багато напівпрозорих покриттів. Спочатку виглядає незвично, але потім від них вже неможливо відмовитися.

Молочний напівпрозорий манікюр
Молочний напівпрозорий манікюр

4. Молочний манікюр із блискітками

Ну звичайно ж, нейтральний молочний – найкращий компаньйон для блискіток всіх кольорів та розмірів. Ми рекомендуємо вибирати сюди складні металеві відтінки, на кшталт бронзи або рожевого золота.

Молочний манікюр з блискітками
Молочний манікюр з блискітками

5. Молочний манікюр та каміфубуки

Різнобарвні конфетті – не єдиний варіант. Є красиві напівпрозорі каміфубуки, що переливаються на світлі. На молочному фоні вони виглядають особливо ніжно та романтично.

Молочний манікюр та каміфубуки

6. Молочний манікюр із наклейками

Рекомендуємо геометрію, написи та всілякі зірочки чорного або срібного кольору. А ще зверни увагу на об’ємні 3D-наклейки, які хороші саме на молочному фоні.

Молочний манікюр з наклейками
Молочний манікюр з наклейками

7. Молочний манікюр зі стемпінгом

Дуже ніжно та елегантно виглядає майже непомітний білий стемпінг. Або контрастні геометричні та рослинні малюнки – як тобі більше подобається!

Молочний манікюр зі стемпінгом