Масаж обличчя в домашніх умовах: чим корисний, техніки виконання

Масаж особи: чим корисний, техніки виконання

Якщо шкіра обличчя стала тьмяною, з’являються перші зморшки, «пливе» овал або втрачається еластичність – не обов’язково одразу хапатися за ін’єкції та підтяжки. Є куди більш щадні та приємні методи. До речі, для профілактики вони так само добрі! Докладно розповідаємо про масаж особи – види та техніки виконання, а також інші нюанси!

Навіщо потрібен масаж обличчя?

Масаж особи – це повноцінна комплексна процедура, яка стимулює кровообіг та запускає регенераційні процеси. Шкіра насичується киснем, м’язи приходять у тонус, а зморшки розгладжуються. Обличчя стає пружним, йдуть набряки та покращується його колір.

Навіщо потрібен масаж обличчя

Переваги та показання

Завдяки масажу обличчя підвищується пружність та еластичність шкіри, вирівнюється її текстура. Нормалізація відтоку лімфи допоможе тобі забути про набряки та сприяє розгладжуванню мішків під очима. Друге підборіддя, «пухкі» щоки, виражені носогубки, зморшки на лобі – все це можна помітно покращити масажем.

Поєднуй процедуру з сироватками та тоніками – і корисні компоненти краще проникатимуть у шкіру. Іноді масаж прописують лікарі, наприклад при гравітаційному птозі, щоб шкіра менше обвисала.

Переваги та показання - Масаж особи

Протипоказання

Не можна робити масаж обличчя при поганому самопочутті та підвищеній температурі. До протипоказань відносяться запальні процеси, дерматит, занадто велика кількість родимок та защемлення лицевого нерва. Рекомендуємо проконсультуватися з фахівцем, якщо у тебе занадто тонка шкіра з близько розташованими судинами.

Протипоказання - Масаж особи

Головні правила масажу обличчя

Перед масажем обов’язково потрібно змити косметику та повністю очистити шкіру. Нанеси на обличчя та руки масло або жирний крем, щоб рухи були плавними та ковзними. Зніміть всі прикраси, а також краще обійтися без дуже довгих нігтів.

Роби все дуже акуратно, без зусиль та сильних натискань. Не поспішай переходити від руху до руху, вибери зручний ритм і слідуй йому. Вивчіть розташування масажних ліній – від підборіддя до вух, навколо очей, від чола до скронь. Не натискай і не тисни на шкіру біля лімфатичних вузлів.

 Головні правила масажу особи