Модні жіночі стрижки на середнє волосся (фото)

Модні жіночі стрижки на середнє волосся (фото)

Цього року у трендах асиметрія, рваний край, підкреслена геометрія та хаотичні стрижки. Якщо ти досі не знаєш, яку зачіску хочеш, ми вже підготували добірку наймодніших жіночих стрижок на середнє волосся!

1. Подовжений каскад

Це безцінна знахідка для любительок класики, які хочуть стрижку простіше та зручніше. Зараз перехід починають із середини, залишаючи кілька пасмів довшим. Такий каскад виглядає добре та стильно навіть без укладання.

Довгий каскад - Модні жіночі стрижки на середнє волосся

2. Градуйований каскад

Завдяки плавному переходу між шарами волосся здається ще об’ємнішим. На середньому волоссі градуювання розкривається у всій красі, підкреслюючи завитки або ідеально пряму структуру.

Градуйований каскад - Модні жіночі стрижки на середнє волосся

3. Класичний каскад

Зараз у моді абсолютно всі варіації каскаду, тож і для традиційної класики знайдеться місце. Якщо ти віддаєш перевагу саме таким стрижкам – знову настала їхня зоряна година. Волосся, підстрижене каскадом, здається легшим і набагато об’ємнішим.

Класичний каскад - Модні жіночі стрижки на середнє волосся

4. Складна асиметрія

Складні асиметричні стрижки з рваними пасмами та елементами, що вибиваються, – це втілення свіжих тенденцій. Дуже цікаво вони поєднуються з кольоровим фарбуванням усіх мастей.

Складна асиметрія - Модні жіночі стрижки на середнє волосся

5. Лісеня

Класична драбинка сама собою передбачає переходи і легкий хаос, але в році вони стають ще більш підкресленими.Якщо ти мрієш обійтися без укладання, але волосся неслухняне від природи – зверни увагу на цей варіант стрижки!

Лісенка - Модні жіночі стрижки на середнє волосся

6. Подовжений сесон

Модний сесон доповнює пишну та об’ємну чубчик, що зберігає округлість ліній. Збоку можна залишити кілька пасмів довше для більш витонченого переходу.

Подовжений сесон - Модні жіночі стрижки на середнє волосся