Модні жіночі стрижки на середнє волосся (фото)

Модні жіночі стрижки на середнє волосся (фото)

Цього року у трендах асиметрія, рваний край, підкреслена геометрія та хаотичні стрижки. Якщо ти досі не знаєш, яку зачіску хочеш, ми вже підготували добірку наймодніших жіночих стрижок на середнє волосся!

1. Подовжений каскад

Це безцінна знахідка для любительок класики, які хочуть стрижку простіше та зручніше. Зараз перехід починають із середини, залишаючи кілька пасмів довшим. Такий каскад виглядає добре та стильно навіть без укладання.

Довгий каскад - Модні жіночі стрижки на середнє волосся

2. Градуйований каскад

Завдяки плавному переходу між шарами волосся здається ще об’ємнішим. На середньому волоссі градуювання розкривається у всій красі, підкреслюючи завитки або ідеально пряму структуру.

Градуйований каскад - Модні жіночі стрижки на середнє волосся

3. Класичний каскад

Зараз у моді абсолютно всі варіації каскаду, тож і для традиційної класики знайдеться місце. Якщо ти віддаєш перевагу саме таким стрижкам – знову настала їхня зоряна година. Волосся, підстрижене каскадом, здається легшим і набагато об’ємнішим.

Класичний каскад - Модні жіночі стрижки на середнє волосся

4. Складна асиметрія

Складні асиметричні стрижки з рваними пасмами та елементами, що вибиваються, – це втілення свіжих тенденцій. Дуже цікаво вони поєднуються з кольоровим фарбуванням усіх мастей.

Складна асиметрія - Модні жіночі стрижки на середнє волосся

5. Лісеня

Класична драбинка сама собою передбачає переходи і легкий хаос, але в році вони стають ще більш підкресленими.Якщо ти мрієш обійтися без укладання, але волосся неслухняне від природи – зверни увагу на цей варіант стрижки!

Лісенка - Модні жіночі стрижки на середнє волосся

6. Подовжений сесон

Модний сесон доповнює пишну та об’ємну чубчик, що зберігає округлість ліній. Збоку можна залишити кілька пасмів довше для більш витонченого переходу.

Подовжений сесон - Модні жіночі стрижки на середнє волосся

7. Каре з косою чубчиком

Різноманітні чубчики продовжують займати топи всіх рейтингів та трендів. Подовжений скошений зріз ідеально доповнить класичне каре. А щоб кінчики не загорталися в сторони, обов’язково потрібне професійне обрізання.

Карі з косою чубчиком - Модні жіночі стрижки на середнє волосся

8.Каре з об’ємною чубчиком

Об’ємна виразна чубчик надає класичному карі нового вигляду. Але дуже важливо ідеально рівно вистригти пряму лінію, а для укладання основної довжини підійдуть спреї, що текстурують.

Каре з об'ємною чубком - Модні жіночі стрижки на середнє волосся

9. Подовжений боб

Усілякі варіації стрижки боб дісталися і до середнього волосся, і в подовженому вигляді вона теж дуже гарна. Тонкі прямі пасма здаються візуально об’ємнішими, а хвилясті кучерики нарешті зручно укладаються.

Довгий боб - Модні жіночі стрижки на середнє волосся

10. Боб з чубчиком

Навіть звичний боб у році вдалося освіжити модною чубчиком, і це стало новим прочитанням стрижки. Щоб форма виглядала природно та невимушено, кінчики потрібно зрізати під незначним кутом.

Боб з чубчиком - Модні жіночі стрижки на середнє волосся

11. Бічний проділ

Стрижки з бічним проділом дуже свіжі та ефектні, а ще – по-новому підкреслюють риси обличчя. Його поєднують з різними зачісками, але найчастіше – з видовженим каре.

Бічний проділ - Модні жіночі стрижки на сред волосся

12. Бічна чубчик

За своєю суттю це ще одна варіація стрижки каре, тільки цього разу – з вивільненими бічними пасмами у вигляді чубчика. Якщо потрібно впорядкувати природні локони та прибрати волосся з обличчя – спробуй саме так!

Бічна чубчик - Модні жіночі стрижки на середнє волосся