Модні стрижки з чубчиком (фото) – ідеї та тенденції

Стрижки з чубчиком: модні ідеї та тенденції (фото)

Човник надовго зник з модних трендів, але зараз він знову переживає свою золоту еру. Тому розповідаємо про модні стрижки з чубчиком. Якими вони бувають, як вибрати та що робити з ними далі?

Якими будуть модні стрижки з чубчиком у?

Правильно підібрана чубчик освіжає будь-яку стрижку та гармонізує риси обличчя. Довгі пасма візуально витягують риси, а короткі – навпаки. Рвані чубчики підходять квадратній або прямокутній особі, а прямі та густі – овальній.

Коса чубчик витончено змістить акценти на обличчі грушоподібної форми. Середня довжина, розділена на дві сторони, підійде під трикутник. Благо, еклектична мода дозволяє вдосталь експериментувати!

Якими будуть модні стрижки з чубчиком у?
Якими будуть модні стрижки з чубчиком у?

Човник на дві сторони – елегантно та романтично

Човник з проділом візуально подовжує обличчя, надає образу легкості та легкості. Вона дуже добре переходить у каскади та всілякі драбинки. Особливо – на хвилястому волоссі.

Човка на дві сторони – елегантно та романтично

Модна асиметрія – на всіх світових подіумах

Асиметрія насамперед має бути унікальною. Тут немає чітких канонів та рекомендацій. Це може бути скошений зріз, рвані пасма та інші креативні експерименти. Поєднується з такими ж епатажними стрижками.

Модна асиметрія - на всіх світових подіумах

Традиційна пряма чубчик

Це той варіант, який ніколи не застаріває і не виходить з моди. Особливо він гармонійний з каре, бобом та їх варіаціями. Але май на увазі: ця чубчик найчастіше хороша тільки на прямому і густому волоссі. Інакше будьте готові, що стрижку постійно доведеться укладати!


Модні стрижки з арочною чубчиком

Свіжий тренд – арочна чубчик, вистрижена чітким півколом. Як і пряма, вона найкраще виглядає на густому і прямому волоссі. Поєднуй її з подовженим каре та іншими геометричними стрижками середньої довжини.

Модні стрижки з арочною чубчиком
Модні стрижки з арочною чубчиком