Зачіски на Новий рік на коротке волосся – 20 фото-ідей

Зачіски на Новий рік на коротке волосся (20 фото)

Навіть коротку стрижку можна змінити до невпізнання, якщо хочеш створити чудовий святковий образ. Тримайте 20 красивих ідей зачісок на Новий рік на коротке волосся. Експериментуй і ні в чому не відмовляй!

1. Ошатні вузли

Для цієї зачіски навіть не потрібні спеціальні гумки та шпильки. Просто зав’язуй пасма вузлами один під одним і підбери кінці невидимками.

Нарядні вузли - Зачіски на Новий рік на коротке волосся

2. Коса у стилі панк

Хочеш вільний і трохи хуліганський образ? Тоді тобі потрібна така коса з начосом зверху. Короткі бічні пасма сплети в тонкі кіски і відведи назад.

Коса в стилі панк - Зачіски на Новий рік на коротке волосся

3. Об’ємні джгути на коротке волосся

Щоб повністю підібрати коротке волосся, запасись набором шпильок. Збирай тонкі пасма-джгути і поступово підколюй їх ззаду. Залишай більше обсягу і зроби легке начісування на маківці.

Об'ємні джгути - Зачіски на Новий рік на коротке волосся

4. Простий пучок із косою

Отдели дві бічні пасма і заплети їх у колоски від чола за вухо. Решта волосся скрути в пучок, і оберни його вільними кінцями кісок.

Простий пучок з косою - Зачіски на Новий рік на коротке волосся

5. Обруч із колоска

Щільний колосок від лоба по скронях – найкращий спосіб залишити волосся розпущеним, але прибрати його від обличчя. Звичайно, можна взяти звичайний обруч, але так набагато цікавіше!

Обруч із колоска - Зачіски на Новий рік на коротке волосся

6. Обруч із хвостів

Ця зачіска нагадує попередню, але вона ще легша. Тут навіть не потрібно плести косички. Роби все те саме, але за допомогою маленьких тонких хвостиків, зібраних сегментами.

Обруч із хвостів - Зачіски на Новий рік на коротке волосся

7. Найоб’ємніша мальвінка

Мальвінку з вивернутого джгута можна зробити ще ошатніше та об’ємніше. Для цього повтори ті самі маніпуляції ще й з боків біля скронь.

Найбільша мальвінка - Зачіски на Новий рік на коротке волосся

8. Джгути-колоски

Ще одна варіація мальвінки, але назад йдуть не вільні пасма, а джгути. Особливість у тому, що вони щільно прилягають до голови. Закручуйте їх за тим же принципом, як плетеш колосок.

Джгути-колоски - Зачіски на Новий рік на коротке волосся

9. Романтичні косички

Зберизвичайну мальвінку і опусти її нижче, а потім виверни навиворіт. Бічні пасма заплети в косички і оберни навколо, і повтори те ж саме з волоссям, що залишилося. Якщо довжини на кіску не вистачає – скрути джгутом.

Романтичні кіски - Зачіски на Новий рік на коротке волосся10. Ідеальна гладка хвиля

Щоб зробити таку хвилю на коротке волосся, скористайся сильними засобами для укладки. Сам принцип дуже простий – по суті, це акуратно покладений асиметричний хвіст із гарною шпилькою.

Ідеальна гладка хвиля - Зачіски на Новий рік на коротке волосся

11. Локони назад

Відмінний вибір для власниць хвилястого волосся або любительок художнього безладдя. Просто прибери волосся назад, руками відокремлюй тонкі пасма і хаотично скручуй і перекладай їх між собою.

Локони тому - Зачіски на Новий рік на коротке волосся

12. Хвіст з об’ємом

Якщо тобі потрібно залишити об’єм на маківці, але туго підібрати віскі – спробуй цей хвіст. До речі, він однаково гарний з однією і двома кісками.

Хвіст з об'ємом - Зачіски на Новий рік на коротке волосся

13. Казковий риб’ячий хвіст

Заплести повноцінний риб’ячий хвіст на коротке волосся складно, але можна використовувати його в деталях. Наприклад, для бічних пасм. Кінці збери ззаду гумкою і закрий зверху вільною масою волосся з верхівки.

Казковий риб'ячий хвіст - Зачіски на Новий рік на коротке волосся

14. Пучок із локонами на Новий рік

Спосібів зібрати красиву зачіску з локонами дуже багато, і ось ще один із них. Тут практично немає жодних додаткових фіксуючих елементів, тому скористайся лаком.

Пучок з локонами - Зачіски на Новий рік на коротке волосся.


<h2><noscript><img loading=

16. Мальвінка-пучок

Залежно від настрою або ситуації, можеш залишити волосся розпущеним на останньому етапі або підвернути його повністю. Важко знайти зачіску ще простіше!

Мальвінка-пучок - Зачіски на Новий рік на коротке волосся

17. Пучок із джгутів

Таке укладання знову нагадує попереднє, але різниця в тому, що кожен наступний рівень джгутів не потрібно вивертати окремо. Збирай їх усі разом в один бублик, поки волосся не закінчиться.

Пучок зі джгутів - Зачіски на Новий рік на коротке волосся

18. Елегантна висока зачіска із шпилькою

Для короткого волосся тобі знадобиться шпилька з великою і красивою прикрасою. Саме під нею ховаються всі кінці та хвостики, підібрані частинами.

Елегантна висока зачіска з шпилькою - Зачіски на Новий рік на коротке волосся

19. Мальвінка-водоспад

Тут головне брати дуже тонкі пасма. Зв’яжи лише перші, а решта обертай навколо і відпускай вниз в основну масу волосся.

Мальвінка-водоспад - Зачіски на Новий рік на коротке волосся

20. Асиметричний пучок

Головна особливість у тому, щоб переплутати та скрутити волосся якомога недбаліше. А все, що випадає і заважає, збери в окремі тонкі кіски і відведи назад.

Асиметричний пучок - Зачіски на Новий рік на коротке волосся