Зачіски на Новий рік на коротке волосся – 20 фото-ідей

Зачіски на Новий рік на коротке волосся (20 фото)

Навіть коротку стрижку можна змінити до невпізнання, якщо хочеш створити чудовий святковий образ. Тримайте 20 красивих ідей зачісок на Новий рік на коротке волосся. Експериментуй і ні в чому не відмовляй!

1. Ошатні вузли

Для цієї зачіски навіть не потрібні спеціальні гумки та шпильки. Просто зав’язуй пасма вузлами один під одним і підбери кінці невидимками.

Нарядні вузли - Зачіски на Новий рік на коротке волосся

2. Коса у стилі панк

Хочеш вільний і трохи хуліганський образ? Тоді тобі потрібна така коса з начосом зверху. Короткі бічні пасма сплети в тонкі кіски і відведи назад.

Коса в стилі панк - Зачіски на Новий рік на коротке волосся

3. Об’ємні джгути на коротке волосся

Щоб повністю підібрати коротке волосся, запасись набором шпильок. Збирай тонкі пасма-джгути і поступово підколюй їх ззаду. Залишай більше обсягу і зроби легке начісування на маківці.

Об'ємні джгути - Зачіски на Новий рік на коротке волосся

4. Простий пучок із косою

Отдели дві бічні пасма і заплети їх у колоски від чола за вухо. Решта волосся скрути в пучок, і оберни його вільними кінцями кісок.

Простий пучок з косою - Зачіски на Новий рік на коротке волосся

5. Обруч із колоска

Щільний колосок від лоба по скронях – найкращий спосіб залишити волосся розпущеним, але прибрати його від обличчя. Звичайно, можна взяти звичайний обруч, але так набагато цікавіше!

Обруч із колоска - Зачіски на Новий рік на коротке волосся

6. Обруч із хвостів

Ця зачіска нагадує попередню, але вона ще легша. Тут навіть не потрібно плести косички. Роби все те саме, але за допомогою маленьких тонких хвостиків, зібраних сегментами.

Обруч із хвостів - Зачіски на Новий рік на коротке волосся

7. Найоб’ємніша мальвінка

Мальвінку з вивернутого джгута можна зробити ще ошатніше та об’ємніше. Для цього повтори ті самі маніпуляції ще й з боків біля скронь.

Найбільша мальвінка - Зачіски на Новий рік на коротке волосся

8. Джгути-колоски

Ще одна варіація мальвінки, але назад йдуть не вільні пасма, а джгути. Особливість у тому, що вони щільно прилягають до голови. Закручуйте їх за тим же принципом, як плетеш колосок.

Джгути-колоски - Зачіски на Новий рік на коротке волосся