Боб каре на коротке волосся – 12 ідей стрижки (фото)

Боб каре на коротке волосся: 12 ідей стрижки (фото)

Серед стильних та сучасних стрижок модницям особливо подобається боб каре на коротке волосся. Це куди універсальніший піксі, адже можна варіювати форму з урахуванням будови обличчя. А ще боб каре дає довгоочікуваний обсяг без щоденних мук із плойкою та укладальними засобами. Суцільні переваги!

1. Класичний боб каре на коротке волосся

Тут головне правильно побудувати лінію зрізу паралельно скулам, щоб стрижка гармонійно поєднувалася із зовнішністю. Саме тому такі складні зачіски обов’язково мають робити професійні майстри!

Класичне боб каре на коротке волосся

2. Боб каре на коротке пряме волосся

Якщо ти любиш короткі стрижки, але постійно мучишся з відсутністю обсягу – боб каре створено спеціально для тебе. Волосся більше не виглядатиме прилизано навіть зранку або після дощу.

Боб каре на коротке пряме волосся

3. Боб каре на коротке хвилясте волосся

На кучері боб каре грає абсолютно новими фарбами. Зі стриманої та елегантної стрижка миттєво перетворюється на грайливу, романтичну, повітряну та злегка недбалу.

Боб каре на коротке хвилясте волосся

4. Боб каре на коротке волосся без чубчика

Хоча чубчик зараз і в моді, але багато хто ще з жахом згадує, як довго і складно відрощувати її до потрібної довжини. Якщо ти поки що не готова зрізати чубок – не поспішай і спробуй боб-каре без неї!

Боб каре на коротке волосся без чубчика

5. Боб каре на коротке волосся з чубчиком

Найкраще боб каре доповнює скошена чубчик на бік, який надає стрижці ще більше плавності та елегантності. Зачіска ефектно доповнює будь-який стиль: від суворого ділового до вільного спортивного.

Боб каре на коротке волосся з чубчиком

6.Боб каре на коротке волосся з короткою чубчиком

Це трохи екстремальний варіант, який віддають перевагу любителькам епатажних образів. Стрижка виглядає зухвалою, сміливою, яскравою та незвичайною – те, що потрібно!

Боб каре на коротке волосся з короткою чубчиком