Забарвлення волосся шатуш (50 фото) – що це, техніка виконання

Забарвлення волосся шатуш: що це, техніка виконання (50 фото)

Бує, що нестерпно хочеться оновити колір волосся, але немає бажання перефарбовувати все. У такі дні на допомогу приходить фарбування шатуш. Це ще одна техніка створення плавних та красивих переходів замість старого та однотипного мелірування!

Що таке шатуш?

Шатуш візуально не відрізнити від вигорілих пасм, тому традиційно його роблять на літо. Відтінок підбирається таким чином, щоб він виглядав органічно та натурально. Зазвичай вона відрізняється від рідної на один або кілька тонів.

Перехід виходить дуже плавним та легким. У техніці шатуш фарбують окремі пасма, кінчики або роблять відблиски. До речі, це хороший метод, щоб приховати сивину або виправити дрібні огріхи попереднього фарбування. З-поміж інших плюсів: шатуш не потрібно часто підфарбовувати.

Що таке шатуш?

Фарбування волосся різної довжини

Шатуш роблять на будь-яку довжину, тому що, по суті, це просто освітлення окремих прядок. Пропонуємо подивитись, що виходить!

Шатуш на коротке волосся

Боб, піксі, гаврош та будь-які інші короткі стрижки лише виграють від такого фарбування.Справа в тому, що плавний колірний перехід завжди надає зачісці візуальної легкості та об’єму. Особливо це рятує дівчат з гладким і прямим волоссям.

Шатуш на коротке волосся
Шатуш на коротке волосся

Шатуш на середнє волосся

Шатуш із каскадними стрижками – найгармонічне поєднання літа. На пряме волосся він теж дуже гарний, але тут набагато важливіша майстерність стиліста. На гладкому волоссі сильніше видно всі огріхи переходів.

Шатуш на середнє волосся
Шатуш на середнє волосся

Шатуш на довге волосся

Довге волосся часто шкода і страшно фарбувати – а раптом зіпсується. З такою дбайливою технікою це точно виключено, тому можеш легко змінити імідж!

Шатуш на довге волосся
Шатуш на довге волосся