Модні джинсові жіночі куртки 2017 з фото, з чим їх носити

Сьогодні ми розповімо, якими будуть в 2017 модні джинсові жіночі куртки, фото найбільш красивих і оригінальних моделей ви побачите в нашій статті.

Життя сповнене парадоксів і несподіванок. Історія часом демонструє взаємозв’язок абсолютно незрозумілих, на перший погляд, подій. Наприклад, занепад вітрильного флоту в дев’ятнадцятому столітті був причиною використання конопляної парусини розвивається в швейній індустрії.

Американський промисловець Лівай Стросс, роблячи в далекому 1853 році перші джинсові штани для техаських фермерів з неліквідною парусної тканини, навряд чи замислювався, що створює безсмертний шедевр, якому судилася довга і славна доля. І хоча джинсові костюми зараз шиють з бавовняної матерії, а не з грубого корабельного полотна, ці практичні та міцні речі залишилися в моді назавжди.

Джинсовий фурор

Волелюбні представники руху «хіпі» привнесли в моду свої погляди на життя через сто років після перших шанувальників джинсового одягу. «Діти квітів» ставилися до матеріальних благ скептично, воліли недорогий і практичний одяг замість іменитих брендів.

Саме вони подарували друге життя винаходу Ліва Страусса. Джинсові куртки і брюки кльош, заношені до дірок, квітчасті туніки з марлі, пластмасові прикраси – такий образ юних бунтарів 60-х років.

Заповзятливі дизайнери розтиражували комплекти модного одягу і невтомно доповнюють вироби всілякими прикрасами від традиційних заклепок до таких екзотичних елементів декору, як мідний дріт або аплікації хенд-мейд.

Провідні Будинки Моди щорічно оновлюють колекції виробів з деніму, пропонуючи своїм шанувальникам нові луки з знайомої та популярної тканини. Небайдужі до джинсів і представники всесвітньої селебріті. Їх з неприхованим задоволенням носять і демонструють зірки Голлівуду, як втім, і звичайні люди.

У гардеробі будь-якої сім’ї знайдеться інша пара джинсів і курточок. Розглянемо кілька прикладів, які дають відповідь на запитання: з чим носити модні жіночі куртки з деніму.