Мелірування на коротке волосся – модні кольори, ідеї та техніки (50 фото)

Мелірування на коротке волосся: модні кольори, ідеї та техніки (50 фото)

Один із найпростіших способів освіжити зачіску без радикальних наслідків – мелірування. Тим більше, така радість доступна не тільки володаркам пишної копиці до пояса. Сьогодні хочемо поділитися модними ідеями мелірування на коротке волосся!

1. Діагональне мелірування

Це найпопулярніший прийом серед власниць асиметричних коротких стрижок та косої чубки. Перед фарбуванням волосся розділяється по діагональних проділах. Тож і потім ти зможеш змінювати образ, просто укладаючи пасма інакше.

Діагональне мелірування

2. Зональне мелірування

Забарвлюються пасма не по всій голові, а лише окремі зони. Наприклад, чубчик або потилицю. Вибирай цей метод, якщо маєш креативну стрижку з різною довжиною волосся.

Зональне мелірування

3.Контрастне мелірування

Якщо більшість технік передбачає плавні переходи, то контрастне мелірування – їхня протилежність. За своєю суттю це саме те, з чого взагалі починалася історія мелірування.

Контрастне мелірування

4. Мелірування на коротке волосся з чубчиком

Цікавий і незвичайний прийом – фарбування лише чубчика або кількох пасмів на ньому. Мінімум збитків, витрат та часу – і максимум задоволення. Ще й часто можна змінювати колір без наслідків.

Мелірування на коротке волосся з чубчиком

5. Мелірування на стрижку піксі

Якщо ти боїшся, що для піксі твого волосся не вистачає об’єму, мелірування допоможе його візуально створити. А завдяки тому, що така коротка стрижка все одно швидко відростає, можна не боятися екстравагантних експериментів.

Мелірування на стрижку піксі

6. Сіль та перець

Це популярна техніка для темного волосся з холодним підтоном. Освітлені пасма сріблястими нитками проходять на контрастному тлі.А при акуратному виконанні це ще й найпростіший спосіб приховати сивину, не зафарбовуючи її кожні кілька тижнів.

Сіль та перець